בעיות עם הצנרת?

ביובית המקורית – כל הפתרונות במקום אחד!
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  אודות

  מערכת הביוב נוטה ליצור בעיות רבות ושונות: סתימות היוצרות הצפות, העלאת ריחות לא נעימים ומגוון סיכונים תברואתיים. לכן, טוב לדעת שיש חברה אחת שתמיד תהיה שם עבורכם – ביובית המקורית יוסי גולן בע"מ.

  יש לנו את הכלים, את הניסיון ואת היכולת להציע לכם פתרון שוטף לבעיות אלה.

  יוסי גולן, מנהל החברה, מעורב באופן אישי בכל עבודה ופרויקט המגיעים לטיפול החברה. הוא דואג לכל לקוח באופן אישי, ומגיע אל האתר על מנת לפקח על העבודה ולוודא שנעשה הכול למען שביעות רצונו המלאה של הלקוח.

  • שירות מיידי ויחס אישי – לאחר קבלת הפנייה, יוסי באופן אישי ייצור עמכם קשר לתיאום מדויק של מועד ההגעה. יוסי יספק לכם פתרונות יצירתיים לכל בעיה, עד לטיפול יעיל לשביעות רצונכם. הצוות המיומן, המתפעל את המשאיות, נמצא בקשר מתמיד עם המוקד. כך הוא יכול להגיב מידית לכל בעיה המתעוררת בכל מקום, וזמין עבורכם לכל תקלה. בנוסף, בסוף כל עבודה הוא דואג להשאיר את השטח נקי וללא רבב, כפי שהיה.
  • ניסיון עשיר – עובדי החברה, ובמיוחד יוסי גולן, העומד בראשה, פועלים בתחום משנת 1977, ומחויבים למתן שירות אישי ומהיר. החברה מתחזקת באופן שוטף את מערכות הביוב של ערים, כגון: תל-אביב, רמת-השרון, הרצליה ועוד. כמו כן, מאחורי החברה היסטוריה של טיפול יעיל ומוצלח במפעלים רבים. בנוסף, יש לה חוג לקוחות אקסקלוסיבי על בסיס קבוע, אשר נהנה משירות מהיר ומקצועי. החברה לא מנצלת מצבים בעייתיים (כגון שיטפונות או ביוב גולש) להגדלת חוג לקוחותיה, אלא עובדת עם לקוחות קבועים, לפי קריאות-שירות.
  • הציוד המתקדם ביותר – בזכות הציוד החדיש והאיכותי ביותר בתחום, אין אתגר שעומד בפניה החברה. ברשותה צי משאיות בכל הגדלים, המצוידות במשאבות, במכלי-לחץ ובצנרת מתוחכמת אשר מסייעים לה לטפל בכל בעיה שדורשת את טיפולה.
  • מגוון שירותים משלימים – החברה שמחה להציע לכם מגוון שירותים משלימים. הקליקו כאן לקבלת פרטים נוספים.
  • צורת ההתקשרות הנוחה ביותר – מה עדיף לכם: תעריף יומי, חודשי או שנתי? אולי לפי שעות או אפילו בקבלנות, לפי עבודה? ניתן להתאים את שיטת ההתקשרות והעבודה המועדפת עליכם, בכל דרך שתרצו.

  מעוניינים במידע נוסף? הינכם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל עת. נציגי החברה ישמחו לענות על כל שאלה.