בעיות עם הצנרת?

ביובית המקורית – כל הפתרונות במקום אחד!
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  ביובית נמוכה לחניונים

  סובלים מהצפה במרתף? יש צורך בפתיחת סתימה בביוב בחניון מקורה? איך מכניסים ביובית לכל המקומות הללו? התשובה פשוטה – ביובית נמוכה!

  חברת ביובית המקורית יוסי גולן מחזיקה בבעלותה ביובית נמוכה, שיש לה גישה לכל מקום, צר וצפוף כמה שלא יהיה.

  לפרטים ולהזמנת שירות התקשרו אלינו: 054-5449944

  למה אנחנו?

  יש לכם את כל הסיבות להזמין שירות של חברתינו:

  • ניסיון עשיר – את הפעילות שלנו בתחום האינסטלציה התחלנו בשנת 1977, ומאז צברנו ניסיון עשיר ביותר, שמזכה אותנו באמונן של עיריות ומועצות אזוריות רבות. היכולת המקצועית הגבוהה הפכה אותנו לחברה שמתחזקת מערכות ביוב של ערים כגון הרצליה, הוד השרון ותל אביב.
  • אבזור עשיר – החברה מחזיקה בבעלותה ביוביות בכל גודל, כולל ביוביות נמוכות. האבזור העשיר של החברה מאפשר לה לתת מענה מקצועי ומהיר לכל צורך, בכל מקום באזור המרכז.
  • בזכות העובדים המיומנים – העובדים שלנו יודעים לתפעל את הציוד שברשותם בצורה נכונה ויעילה, וכך הם מצליחים לפתור כל בעיית הצפה או סתימה בכל מקום ובכל עת.

  בין היתר חייבת החברה להשתמש בציוד משוכלל כגון משאבות ואקום ומשאבות לחץ, דיזה, צינורות חזקים וגמישים, מנופים ובמות הרמה ועוד. כל הציוד הזה מורכב על המשאית אך הוא אינו מונע את הזמינות ואת היעילות שלה בשעת חירום.

  ביובית נמוכה – כל היתרונות

  ביובית נמוכה מאפשרת ביצוע יעיל של מגוון משימות, שלא ניתנות ליישום על ידי ביובית רגילה. קודם כל, ביובית זו נכנסת בקלות לחניונים ולמרתפים, ובכך מאפשרת ביצוע של עבודות במתחם סגור. בבתים משותפים, קורה לא אחת שפתיחת סתימה בצנרת המרכזית של הבניין מצריכה גישה אל החניון התת קרקעי, ובמצב כזה, רק ביובית בגובה נמוך מתאימה לביצוע המשימה.

  בנוסף לכך, הביובית הנמוכה מתאימה לפתרון בעיות בערים צפופות, בהן יש בעיה של גישה. היכולת של משאית זו לגשת למקומות הצפופים טובה מאוד, ולכן היא מאפשרת ביצוע יעיל של משימות גם בתנאי שטח מורכבים.

  שאיבת הצפות בעזרת ביובית נמוכה בחניונים

  תשתיות הניקוז במדינת ישראל משאירות מקום לשאוף ליותר, ולכן מערכות גשם בינוניות, ובוודאי מערכות מסיביות, מובילות להצפות רבות. הצפות אלו מתרחשות במרבית המקרים במרתפים ובקומת הקרקע, וזאת בגלל שהמים "מחפשים" מקום ניקוז, וכשלא מוצאים,

  הם חודרים למבנים שנמצאים מתחת לפני השטח. הצפה מצריכה טיפול מיידי, היות ומים עומדים בעלי השפעה הרסנית על המבנה. הבעיה היא שלטפל בהצפה זה לא דבר פשוט. כאן נכנסת לתמונה ביובית נמוכה, שיש לה יכולת טובה לגשת לאותם מרתפים, גם אם הם ממוקמים באזור מאתגר. כושר השאיבה של הביובית גבוה מאוד, ולכן היא פותרת את בעיית ההצפה בתוך פרק זמן קצר.

  ביובית לחניונים מסוגלת לספק מענה לכל בעיה שניתן לטפל באמצעות הביובית הרגילה (כגון: שאיבת בור שמנים, שאיבת בור משאבות, פתיחת סתימות ביוב, שטיפת קווי ביוב, שאיבת הצפות ועוד), אלא שהיא הרבה יותר קטנה: גובהה עומד על כמעט 2 מטר, לעומת הרגילה שגובהה כ- 4.5 מטר. לכן קל לה להיכנס למקומות צפופים ובעלי גישה מוגבלת.

  בעצם, ביובית בגובה נמוך היא כלי שאין לו תחליף, והיא מיועדת לביצוע עבודות במקומות מורכבים, שמכשירים אחרים פשוט לא מסוגלים לבצע. ביובית בגודל רגיל פשוט לא מצליחה להגיע לאזורים הצפופים הללו, ואילו משאבות שונות עובדות לאט, כאשר קצב העבודה שלהן לא יכול להשתוות לזה של ביובית.

  אנו ביוביות המקורית יוסי גולן מחזיקים ביובית נמוכה, שזמינה לשירותכם בכל עת. למידע ולהזמנת שירות חייגו אלינו:

  054-5449944

  לכל שירותי הביובית שלנו הקליקו כאן >>

  שתף

  בעיות עם הצנרת?

  ביובית המקורית – כל הפתרונות במקום אחד!
  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם