בעיות עם הצנרת?

ביובית המקורית – כל הפתרונות במקום אחד!
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


  טיפול בהצפות

  האסלה נוזלת? הביוב עולה על גדותיו?

  אתם צריכים איש מקצוע עכשיו.

  חייגו 054-5449944 והמומחים לטיפול בהצפות כבר בדרך אליכם!

  אם הצינור התפוצץ, הגשם הציף את החניון, הביוב עלה על גדותיו או שפשוט שכחתם לסגור את הברז, אנחנו נגיע אליכם בהקדם האפשרי על מנת לשאוב את ההצפה. לביובית המקורית יוסי גולן כל האמצעים הדרושים על מנת לספק מענה מהיר ויעיל במקרים כאלה.

  ממה נגרמת הצפה?

  הצפה יכולה להיות תוצאה של הרבה מאוד התרחשויות ואירועים. זה יכול להיות בגלל שורשים של עץ שחדרו אל צנרת הביוב וסתמו אותה, בגלל סתימה באסלה או בכיור, באבנית שקיימת במים עצמם ויכולה לסתום את הצנרת או בגלל סיבות אחרות.

  אלו אזורים מועדים לפורענות?

  האזורים המועדים לפורענות מבחינת הצפות הם אזורים בהם יש זרימה חזקה של ביוב. זה יכול לקרות בגגות שבהם מערכת הניקוז לא הותקנה כראוי או שיש בה סתימה, חצרות שצומחים בהן הרבה עצים ליד פתחי הניקוז של הביוב, הצפה במרתף, הצפה בחניונים וכמובן – חדרי שירותים שבהם מותקנים כיורים ואסלות.

  איך מתבצע טיפול בהצפות?

  טיפול בהצפות מתבצע בעזרת ציוד לשאיבת הצפות ולפתיחת סתימות, בהתאם לצורך. אם, למשל, מדובר בהצפה של אזור גדול כמו מקלט או רחוב, ייעשה בדרך כלל שימוש בביובית. אם מדובר בהצפה ביתית, אפשר לספוג את המים באמצעים שונים ולטפל בבעיה (בדרך כלל סתימה) בדרכים המקובלות.

  בכל מקרה, על מנת שהטיפול בהצפה יתבצע כמו שצריך ויפתור את הבעיה לגמרי, חשוב מאוד שמי שיטפל בה יהיה איש מקצוע שיש ברשותו את כל ההסמכות והידע לטיפול בהצפות.

  ביובית המקורית יוסי גולן לשירותכם

  אנחנו ביובית המקורית יוסי גולן מתמחים בתחום של טיפול בהצפות. כל הצוות שעובד איתנו עבר את כל ההכשרות בתחום וקיבל את כל ההסמכות, כך שכשאתם קוראים לנו אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את השירות הטוב ביותר – באחריות.

  אנחנו מגיעים אליכם עם הציוד המתקדם ביותר שקיים היום בתחום הטיפול בהצפות, ומבצעים עבודה יסודית הכוללת גם שאיבה של מים או של מי הביוב שעלו על גדותיהם, וגם טיפול בגורם להצפה, כדי למנוע את חזרתה.

  אז אם אתם צריכים טיפול מקצועי ויסודי באחריות

  חייגו עכשיו 054-5449944 ונגיע במהירות.

  לכל שירותי שאיבות הביוב שלנו הקליקו כאן >>

  שתף

  בעיות עם הצנרת?

  ביובית המקורית – כל הפתרונות במקום אחד!
  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם