בעיות עם הצנרת?

ביובית המקורית – כל הפתרונות במקום אחד!
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


  מה גורם לסתימות ביוב ואיך ניתן למנוע זאת?

  תכירו את העולם התת קרקעי

  העולם שנמצא מול עיננו הוא עולם קסום ומופלא אך ממש כמו החלל הבלתי נודע ומי האוקיינוס שמכילים הרבה יותר חיים וגם שטח מפני כדור הארץ, יש עוד עולם תת קרקעי שמצד אחד אתם משתמשים בו יום יום ומצד שני אתם לא מכירים אותו כמעט בכלל. העולם התת קרקעי הזה הוא מערכת הביוב שלנו וכמו שהמשפט המפורסם אומר,

  מה שנסתר מהעין נסתר מהלב ולכן לא אכפת לאף אחד מאיתנו להמשיך להתייחס לביוב כמו פח אשפה ולזרוק אליו דברים שמזיקים לו. כמעט כל אחד יודע שהכנסת פסולת לאסלה היא דבר אסור שבסוף חוזר אלינו כמו בומרנג ורק לאחר סתימות רבות והרס של השגרה אנחנו מבינים שאנחנו צריכים לשמור על הביוב לאו דווקא שירותי ביובית.

  עוד על פתיחת סתימות ביוב כאן >>

  מה גורם לסתימות ביוב ואיך ניתן למנוע זאת?

  • יש הרבה גורמים לסתימות שאנחנו פוגשים מידי תקופה בביוב כאשר בראש ובראשונה זו הפסולת שאנחנו משליכים לביוב בעצמנו. אנחנו רגילים לזרוק מוצרי היגיינה, נייר טואלט בצורה מאסיבית ביותר והרבה אשפה לתוך האסלה, לכיור במטבח לפעמים נופלים חתיכות של מזון ולמעשה בכל פתח ניקוז תמיד יש לכלוך שיכול להיות אפילו חול ממערכת הניקוז בבריכה. כל אלו בסופו של דבר מתגבשים לגושים מוצקים שחוסמים את הביוב כאשר גם הסינון של המערכת לא תמיד עובד כיוון שהרשת נסתמת.
  • מלבד מה שאנחנו גורמים לביוב גם דברים שמתנקזים מהכביש למערכת הניקוז יוצרים סתימות. עליו, שמן ועוד שלל חומרים שלא זורמים הטב בביוב מגיעים אליו וסותמים אותו. יש סיבה מדוע אסור לשפוך שמן לתוך הכיור במטבח, הוא יוצר שכבה עבה על הצינורות עם הזמן כך שבסוף הצינור ייסתם. למרות זאת אנשים רבים ממשיכים לשפוך אותו בלי לדעת או בלי שאכפת להם מהנזק שהם יוצרים.
  • גם האבנית שיש במים יכולה לסכן מאוד את קווי הביוב ולסתום אותם. אבנית תמיד יש במים ובריכוז גבוה מאוד יחד עם שמן או מים חמים היא יכולה לגרום לסתימה. אם לכולנו היו מסנני אבנית כנראה שהבעיה הייתה הרבה פחות גדולה אך כמו שהיא גורמת לסתימות בדוד השמש ובצינורות מים קטנים גם בביוב היא יכולה לעשות נזק.

  שירותי ביובית לפתרון מהיר

  שירותי ביובית הם שירותים נפוצים ביותר והם אלו שפותרים את בעיות הביוב הקשות ביותר. כשיש בעיה בביוב מעבר לעובדה שאין לנו מושג מה הבעיה ו-ודאי אין לנו איך לפתור אותה, אין לנו אפילו גישה לביוב. צוות ביובית מוסמך מכיר היטב את צינורות הביוב ובעזרת כלים מתאימים הבעיה תיפתר במהרה. לצוות שמגיע יחד עם הביובית יש ידע עצום בתחום והוא מכיר את כל ההסתעפויות של הצינורות וביובית גדולה שמסוגלת לשטוף קווי ביוב ולשאוב הצפות תוך דקות ספורות.

  חשוב מאוד לבחור שירותי ביובית עם המלצות וותק, כמו שיש לנו בביובית יוסי גולן בע"מ. אנחנו מספקים שירותי ביובית ללקוחות רבים כבר שנים רבות ואם נתקלתם בבעיה בביוב, אנחנו המקום בשבילכם.

  שתף

  בעיות עם הצנרת?

  ביובית המקורית – כל הפתרונות במקום אחד!
  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם