בעיות עם הצנרת?

ביובית המקורית – כל הפתרונות במקום אחד!
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מתי רצוי לפרוץ סתימה בעזרת ביובית?

  מתי רצוי לפרוץ סתימה בעזרת ביובית? נתקלתם בסתימה, ואינכם יודעים מה לעשות? האם כדאי להזמין ביובית או שרברב? מה יותר זול? ובכן, תלוי בבעיה.

  ברוב המקרים כאשר אתם נתקלים בסתימה, אתם מנסים לפתוח אותה בעצמכם בעזרת צינורות פלסטיק, ספירלות לא מקצועיות, מוטות ברזל ועוד כל מני אופציות שעלולות לגרום רק ליותר נזק. ובכן בכדי לפתוח סתימה ראשית צריך לדעת איפה הבעיה.

  שירותי ביובית לפתיחת סתימות

  לדוגמא: אם המים עולים בשירותים אבל הסתימה היא בביוב שבחצר לא תוכלו לפרוץ אותה מהשירותים אלא מבחוץ ולכן לא תהיה לכם כל ברירה אלא להזמין את שירותי הביובית. מהו התהליך?

  רוב האנשים מחפשים קודם כל שרברב, למרות שהוא לא תמיד הפתרון. במידה והסתימה נמצאת בתוך הקווים הצרים של הבית, לשרברב במרבית המקרים לא תהיה כל בעיה לפרוץ את הסתימה. הבעיות יחלו ברגע שהסתימה ממוקמת בקווים הרחבים של הבית, קווי הביוב והניקוז. הזמנת אינסטלטור עלולה לעלות לכם יותר והסיבה לכך טמונה בעובדה כי האינסטלטור יתקשה מאוד לפרוץ את הסתימה וכאשר לא יצליח, הוא בעצמו יזמין ביובית, מה שעלול לעלות לכם בביובית ואינסטלטור.

  היתרונות של ביובית ברורים: אינסטלטור אינו יכול לשטוף לכם את קווי הביוב בלחץ גבוה ולכן אפילו רצוי לפתור את בעיות הביוב בעזרת ביובית שללא ספק לא תשאיר מוצקים למיניהם בתוך המערכת אלא תשטוף את הכל החוצה, לביובית יש את כל הציוד הנדרש בכדי לפתור כל בעיה במערכת הביוב משאיבת בור ספיגה, פריצת סתימות במערכת הביוב, פריצת סתימות במערכת המים, מרזבים וכדומה. בנוסף עם ביובית הכל נגמר בביובית ואין הפתעות.

  פתיחת סתימות היא לא דבר אחד, אלא שם כולל של סדרה ארוכה של שירותים ופעילויות אותם יש לבצע על מנת לפנות את הגורם אשר סותם את הצנרת או את מערכת הביוב.

  למאמרים נוספים בבלוג שלנו הקליקו כאן >>

  שתף

  בעיות עם הצנרת?

  ביובית המקורית – כל הפתרונות במקום אחד!
  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   054-5449944 WhatsApp