בעיות עם הצנרת?

ביובית המקורית – כל הפתרונות במקום אחד!
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  סתימה בשירותים

  השירותים סתומים והריח עולה? כדי לדעת לפתור את הבעיה, חשוב קודם להבין את הגורמים לסתימה בשירותים

  הגורמים לסתימה בשירותים:

  מוצרים שאינם מתפרקים או מתכלים

  אנשים רבים נוהגים לזרוק לאסלה מוצרים שונים שלא בהכרח מתאימים להדחה, ולאורך זמן אינם מתפרקים במים ואינם מתכלים, ולפיכך גורמים לסתימה בשירותים. בין מוצרים אלה נמנים מוצרי היגיינה למיניהם, טיטולים ומגבונים לחים.

  דירה אחת משפיעה על בניין שלם

  לעתים, התופעה הופכת לרחבה יותר, ושירותיה הסתומים של דירה בודדת משפיעים על צנרת הבניין כולו. במקרה כזה גם דיירים שהקפידו על כללי הזהירות, והשליכו לאסלה אך ורק נייר טואלט, עשויים להיתקל בבעיית שירותים סתומים וביוב ריחני באופן תדיר.

  שירותים סתומים וצנרת עירונית תקולה

  בעיית המגבונים הגורמת לסתימה בשירותים, אינה פוגעת רק בבית או בבניין אלא יכולה להסב נזק לכל הצנרת העירונית, מה שמונע את תהליך העברת השפכים, טיהורם וסינונם. במקרה כזה יש להזמין שירותי ביובית לשאיבת הביוב.

  צנרת בניין לקויה

  יש בניינים בהם הצנרת והתשתיות ישנות ומכילות ליקויים, ולפיכך גורמת לסתימה בדירות בכיורים, בחדרי האמבטיה ובשירותים.

  כיור ללא רשת ושערות באמבטיה

  בדירות רבות, לא מונחת רשת מעל לחור הביוב. ללא הנחת רשת סינון (כזאת שקונים בכמה שקלים בחנויות לבית), מצטברות שערות ושאר לכלוכים גסים בכיור ובאמבטיה, ולאורך זמן חוסמים את הצנרת וגורמים גם לסתימה בשירותים.

  הדחה כפולה גורמת להצפה

  לעתים, בניסיון לפתור את בעיית הסתימה, יש שינסו להדיח את המים בשירותים בשנית, מה שיגרום לפעולה הפוכה – במקום להוריד את המים, המים יעלו למעלה ויגרמו להצפה בכל חדר השירותים.

  שורשים בצנרת

  סיבה נוספת שיכולה לגרום לסתימה בשירותים היא שורשים בצנרת. במקרים אלה, שורשים חזקים של עצים וצמחים מגיעים עד הצנרת, חוסמים אותה ועשויים לסדוק אותה. לכן חשוב לשים לב להופעה של שורשים, ולהזמין אנשי שירות מקצועיים שידעו לגדוע אותם לפני שהבעיה תתפתח.

  שתף

  בעיות עם הצנרת?

  ביובית המקורית – כל הפתרונות במקום אחד!
  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   054-5449944 WhatsApp