בעיות עם הצנרת?

ביובית המקורית – כל הפתרונות במקום אחד!
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  סתימת ביוב – המידע המלא

  מהי סתימת ביוב?

  סתימת ביוב היא מצב בו זרימת השפכים דרך הצנרת או מערכת ביוב נחסמת, גורמת להצטברות פסולת ועלולה להוביל למפגעים בריאותיים וסביבתיים. הגורמים לסתימות כוללים עצמים זרים, הצטברות שומן מגבונים לחים שורשי עצים הגדלים לצינורות ועוד…

  כדי לטפל בבעיה, יש להתייעץ עם אינסטלטור מקצועי או קבלן ביוב כדי לאבחן ולפתור את הבעיה אנו בחברת ביובית המקורית בע"מ מטפלים בבעיה באמצעות טכניקות כגון ניקוי ביוב, תיקון או החלפה של צנרת פגומה, ושימוש בכלים מיוחדים כגון לחץ מים גבוה. חשוב לטפל בחסימות בהקדם כדי למנוע סיכונים בריאותיים פוטנציאליים או נזק לרכוש.

  הנה כמה סימנים לכך שייתכן שקיימת סתימה במערכת הביוב:

  ניקוז השפכים נעשה בצורה איטית

  אם המים אינם מתנקזים במהירות מכיורים, שירותים ומקלחות, זה עשוי להיות סימן לסתימה.

  אסלות עולות על גדותיהן

  אם האסלה שלך עולה על גדותיה לעתים קרובות או לא שוטפת כראוי, הדבר עשוי להצביע על חסימה.

  ריחות רעים

  אם אתם מבחינים בריח לא נעים שמגיע מהפתחים במערכת שלכם, זה עשוי להיות סימן לסתימת ביוב.

  ביוב נפלט החוצה מהשוחות

  אם שפכים נפלטים אל תוך הבית או לחצר, זו אינדיקציה ברורה לסתימה.

  קולות בעבוע

  אם אתם שומעים רעשי בעבוע שמגיעים ממערכת הביוב שלכם, זו עשויה להיות אינדיקציה לכך שהאוויר נלכד על ידי סתימה בצינורות. אם אתם חושדים שיש לכם סתימת ביוב, חשוב לפנות לאינסטלטור או קבלן ביוב מקצועי כדי לאבחן ולפתור את הבעיה בהקדם האפשרי.

  כיצד מזהים את מיקום הסתימה?

  בכדי לפרוץ את הסתימה במערכת הביוב, יש למצוא את מיקומה. בד"כ הסתימה מתרחשת בין שוחות ביוב ולכן אחת תהיה מלאה וזאת שאחרי מיקום הסתימה בגרביטציה תהיה ריקה. אם סתימה מתרחשת בין השירותים או המקלחת לשוחה אזי השוחה תהיה ריקה ואילו השירותים או המקלחת יהיו מלאים. בכדי לפרוץ סתימה במערכת הביוב על הצד הטוב ביותר יש להעזר בשירותי ביובית המקורית אנו בביובית המקורית מחדירים לחץ מים לכיוון הסתימה ושוטפים את המערכת כך שהצנרת נשארת נקייה לגמרי.

  שתף

  בעיות עם הצנרת?

  ביובית המקורית – כל הפתרונות במקום אחד!
  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם