בעיות עם הצנרת?

ביובית המקורית – כל הפתרונות במקום אחד!
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  פתיחת סתימות ביוב

  לפתיחת סתימות ולטיפול בבעיות ביוב חייגו ליוסי: 054-5449944

  ביובית המקורית יוסי גולן היא חברה ותיקה המתמחה במתן שירותי ביוב ובפתיחת סתימות. החברה פועלת ברישיון משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה, ומספקת את שירותיה עבור לקוחות מכל ענפי המשק.

  במהלך שנות עיסוקיה הרבות בתחום, רכשה החברה התמחות בכל ההיבטים בתחום, על מנת להעניק ללקוחותיה את הפתרונות המקיפים והמקצועיים ביותר. במסגרת מחויבות החברה ללקוחותיה, מפעילה החברה מערך שירות גדול ומשומן היטב. מערך זה כולל צי של משאיות ביובית בכל הגדלים. משאיות אלה מצוידות במשאבות מתקדמות ורבות עצמה, במכלי לחץ בשלל גדלים ובצנרת חכמה שמאפשרת להן לפנות סתימות במערכות ביוב ובורות שפכים במהירות וביעילות.

  חלק נוסף ממערך השירות הוא צוות העובדים, אשר מונה אנשי מקצוע מיומנים ומסורים, אשר מבצעים כל עבודה בקפידה ובאדיבות. צוות החברה מגיע לאתר הלקוח לפי קריאה, או בהתאם לסידור שנקבע מראש, בדיוק בשעה היעודה, מבצע את הטיפול הדרוש ועוזב את השטח רק לאחר שהמלאכה נשלמה והשטח נקי.

  פתיחת סתימות ביוב עם ביובית המקורית יוסי גולן

  פתיחת סתימות ביוב היא לא דבר אחד, אלא שםכולל של סדרה ארוכה של שירותים ופעילות אותם יש לבצע על מנת לפנות את הגורם אשרסותם את הצנרת או את מערכת הביוב. בין שירותים אלה:

  • איתור מקור הסתימה – אבחון מקום הסתימה יכול להיות מורכב יותר משנדמה בתחילה. אך מדובר בפעולה הכרחית לשם טיפול בבעיה, תוך הקפדה ליצור מעט נזק ככל הניתן ולסיים את העבודה במהירות האפשרית.
  • ניקוי צנרת יסודי – לחץ מים גבוה יכול לסייע לפנות אדמה, אבנים, שמן ושאר חומרים אשר עוברים בצנרת, על מנת לפנות כל מקור חסימה, או למנוע מן הסתימה מלהתרחש.
  • הרחקת שורשים וגורמים זרים אחרים – אומרים שמים שקטים חודרים עמוק, אבל הם לא היחידים. לאורך זמן, יכולים שורשי עצים לחדור לצנרת ולמנוע את תנועת הנוזלים במערכת. אנשי המקצוע של ביובית המקורית יוסי גולן מיומנים באיתור שורשים וגורמים זרים אחרים ולפנותם ביעילות.
  • שאיבת נוזלים – פינוי של שפכים, מי שופכין, הצפות ועוד,באמצעות ביוביות חזקות ומתקדמות.
  • פינוי פסולת לאתרים מורשים – לאחר פתיחת הסתימה, חשוב לפנות אתהחומרים שפונו מן האתר, כדי למנוע זיהום מיותר ו/או הישנות של התקלה. חברת ביוביתיוסי גולן מורשה לפינוי פסולת מכל סוג לאתרים מורשים.

  בזכות השירות המקצועי והמסור, זכינו לספק את שירותינו עבור כמה מן החברות והארגונים המובילים במשק הישראלי.

  נשמח לספק גם לכם את שירות פתיחת סתימות ביוב ועוד ולצרף גם אתכם למעגל לקוחותינו הקבועים והמרוצים.

  פתיחת סתימה בביוב

  פתיחת סתימה בביוב – הדרך הטובה ביותר

  אין משהו מעצבן יותר שיכול לקרות בבית מאשר סתימה בביוב. הביוב מוציא לפתע ריחות רעים שמתפשטים בבית, ולעיתים אף נגרמת הצפה אשר מלכלכת את כל הבית. הדבר הראשון שמרבית האנשים יעשו כאשר הם מגלים תקלה בצנרת הביוב שלהם, הוא לפנות אל אינסטלטור שיבוא ויתקן את התקלה. אולם, ישנם הרבה מאוד מקרים בהם הסתימה היא קשה ורצינית, אז האינסטלטור לא יכול לפתור את התקלה בכוחות עצמו. פתיחת סתימה בביוב במקרה של סתימה קשה מתבצעת באמצעות משאית ביובית המכילה את הציוד הנדרש לצורך פתיחה של סתימות קשות – כאלה שמתרחשות בדרך כלל בקווי ביוב ראשיים או במקומות כמו קניונים או מפעלים עם מערכת ביוב גדולה. חברת ביובית המקורית יוסי גולן בע"מ מבצעת פתיחת סתימות בביוב באמצעות ביובית מתקדמת ואנשי מקצוע בעלי ניסיון.

  מהי ביובית וכיצד היא פותחת סתימות?

  הביובית היא מעין משאית שעליה מותקנים מכשירים שונים המסייעים לה לפתוח סתימות קשור. על גבי ביובית מותקן צינור מים בלחץ גבוה אשר מאפשר לפתוח סתימות מורכבות בתוך זמן קצר, ולנקות את קווי הביוב מכל הלכלוך שהצטבר בתוכם. על הביובית ישנו גם ציוד צילום המסייע להגיע אל מקור הסתימה במקרים שבהם קשה למצוא את הגורם שהביא להתרחשות הסתימה.

  כמה עולה פתיחת סתימה בביוב?

  פתיחת סתימה בביוב על ידי ביובית היא כמובן יקרה יותר מאשר פתיחה באמצעות אינסטלטור. עם זאת, במקרה שבהם צריך ביובית אינסטלטור לא יוכל לעשות את העבודה ועל כן אין ברירה אלא להביא את הביובית. קשה להגיד מהו המחיר עבור פתיחת סתימה בביוב באמצעות ביובית, משום שהוא משתנה על פי כמה וכמה פרמטרים, ביניהם מורכבות הסתימה ויכולת הגישה של הביובית. אם גם אתם זקוקים לפתיחה של סתימה קשה בביוב ורוצים להזמין ביובית, התקשרו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם ולפתור לכם כל בעיה או סתימה בביוב.

  שתף

  בעיות עם הצנרת?

  ביובית המקורית – כל הפתרונות במקום אחד!
  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   פתיחת סתימות ביוב 24 שעות ביממה

   בעקבות החורף שסוף סוף מגיע אלינו ניתן לראות באילו עיריות ומוסדות ציבוריים נערכו מראש והכינו את מערכות הביוב והצנרות שלהם לקראת החורף. לא מספיק שמערכות הביוב והצנרת נמצאות בשולי התקציב, גם ההתחממות הגלובלית וכמויות הגשם המרוכזות אינן מוסיפות לחוסר הנוחות של תושבי הערים בתקופות החורף. חלק מהעיריות והמוסדות הציבוריים יכולים להיערך מראש לחורף באמצעות טיפול מניעתי יחסית פשוט, וללא צורך בתכנון ובנייה מחדש של מערכות ביוב.

   מה ניתן לעשות בשביל למנוע הצפות של מערכות הביוב והצנרת בתקופת החורף?

   הפעולה המרכזית והמאוד פשוטה למניעת הצפות של מערכות ביוב, היא איתור סתימות קיימות ע"י אנשי מקצוע. כמובן שלאחר מכן יהיה צורך בפתרון הבעיה- פתיחת סתימות ביוב.

   חשוב מאוד להיעזר באנשי מקצוע ובחברה בעלת ניסיון ומקצועיות. בחירת החברה היא אפילו קריטית מאחר והיא בסופו של דבר תהיה אחראית לנוחות ואיכות החיים של תושבי העיר בתקופת החורף ובמערכות גשומות. איתור התקלה וכמובן שגם פתיחת סתימות ביוב הם הטיפול המניעתי הפשוט ביותר.

   הביובית המקורית בע"מ מפעילה אנשי מקצועי שיודעים לאתר סתימות במערכות הביוב ולאחר מכן לבצע פתיחת סתימות ביוב באמצעות ביובית וציוד מתאים, כך שהטיפול יהיה כמה שיותר מהיר זריז ויעיל.

   כיצד מתבצעת פתיחת סתימות ביוב?

   בשביל פתיחת סתימות ביוב במערכות גדולות של ערים, נדרש לפנות לחברה שעובדת עם ביובית. הביובית היא מכלית אליה מחובר צינור עם קוטר רחב שבקצה שלו קיימת מצלמה ובכך אנשי המקצוע יוכלו לאתר סתימות אפשרויות במערכות הצנרת ולשחרר את החסמים.

   חשוב להדגיש שהעירייה בכלל לא צריכה להגיע למצב של סתימה במערכות הביוב והצנרת. פתיחת סתימות ביוב היא שלב אקטיבי, שלרוב נובע מחוסר של תחזוקה שוטפת. באמצעות טיפולים שוטפים של מערכות הביוב והצנרת, ניתן למנוע הרבה תקלות שבסופו של דבר יביאו לסתימת צינורות הביוב.

   כפי שצוין קודם לכן, תמיד חשוב לקחת חברה שיודעת את העבודה אבל אם כל העיריות ייקחו אנשי מקצוע טובים כמו הביובית המקורית בע"מ, הם יוכלו גם לקבל שירותים משלימים כמו ייעוץ מניעתי והדרכה כיצד למנוע או לפחות להפחית את סתימות הביוב.

   פתיחת סתימה בביוב

   פתיחת סתימה בביוב, תמיד תתרחש בזמן לא טוב, בין אם מדובר בבית פרטי ובין אם מדובר במקום ציבורי. בעוד שבבתים פרטיים פתיחת סתימה בביוב יכולה להסתכם בקניית פומפה בעשרה שקלים או בהזמנת אינסטלטור, פתיחת סתימה בביוב ובמערכות צנרת עירוניות היא דבר הרבה יותר מורכב וקשה.

   איך נגרמות סתימות במערכות צנרת?

   אם מדובר בסתימות שמתרחשות בבתים פרטיים, אז לרוב הסתימות יגרמו משימוש במוצרי טואלטיקה שאינם מתכלים כמו מגבונים או מוצרי היגיינה. אפשרויות נוספות לסתימות בבתים פרטיים הם שערות או אוכל שנתקע בצינורות של הביוב. בסתימות שמתרחשות במערכת ביוב של עיריות ובמקומות ציבוריים, הסתימות נגרמות מגורמים קצת יותר מורכבים כמו שורשי עצים, פלסטיק, בטון, שמנים וחומרי בנייה נוספים. במקרים בהם נצטרך פתיחת סתימה בביוב של מערכת עירונית, קודם כל יהיה צורך באיתור של מקור הסתימה.

   איך מבצעים פתיחת סתימה בביוב?

   • איתור מקור החסימה\סתימה בצנרת
   • פינוי של הגוף "החוסם"
   • ניקוי של הצנרת

   בבתים פרטיים התהליך הוא מאוד פשוט ובדרך כלל פתיחת סתימה בביוב מתבצעת בפעולה אחד בלבד, ללא עבודה, בשלבים ומבלי פעולות מורכבות מידי.

   במקומות ציבוריים התהליך הופך להיות הרבה יותר מורכב ומסובך, גם בגלל גודל הצנרת ומערכת הביוב וגם בגלל גודל החסמים ואופן ההגעה אליהם. כמו כן, גם השיטה בה פותחים סתימה בביוב היא יותר מורכבת ומצריכה ציוד מיוחד.

   האם פתיחת סתימה בביוב מצריכה איש מקצוע?

   בעוד שבבית פרטי לא חייב לקחת איש מקצוע וניתן להסתדר באופן עצמאי, כאשר נצרך פתיחת סתימה בביוב במקום ציבורי, קריאה לחברה מקצועית לטיפול בפתיחת סתימה בביוב היא הכרחית.

   ראשית, רק לחברות מקצועיות כמו הביובית המקורית בע"מ, קיים ציוד מתאים לאיתור חסימת הצנרת ולפינוי החסמים. כמובן שיעזור מאוד אם יהיה מדובר בציוד מתקדם ואיכותי אשר יעזור לאיתור החסמים בצורה מהירה. בנוסף, פתיחת סתימה בביוב במקומות ציבוריים היא תהליך יותר מורכב ולכן היא מצריכה מקצועיות רבה וניסיון בתפעול הציוד ובביצוע התהליך. בסיום פתיחת סתימה בביוב במקום ציבורי יהיה צורך בהשלכת שפכי הביוב והפסולת למקום שאושר על ידי המשרד לאיכות הסביבה. רק חברה מקצועית תקבל היתר להשלכת הפסולת