בעיות עם הצנרת?

ביובית המקורית – כל הפתרונות במקום אחד!
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


  פתיחת סתימות בלחץ מים

  פתיחת סתימות בלחץ מים

  לפתיחת סתימות בלחץ מים חייגו ליוסי: 054-5449944

  אחת התקלות הנפוצות יחסית שיכולה להיות בכל צנרת – ביתית או ציבורית, היא התקלה של סתימה. הסתימה יכולה להתקיים משפע של סיבות. יש מקרים שבהם מדובר על הצטברות של שומנים בתוך הצנרת, ואז מדובר על סתימה פשוטה יחסית. עם זאת, יש מקרים שבהם הסיבה לסתימה היא מורכבת פי כמה – כגון חדירה של גורם זר לחלוטין לצנרת, חסימה של שורשים וענפים, וכיו"ב. במקרה זה, אי אפשר להסתפק רק בחומר פותח סתימות, ויש צורך בפתרון אחר. פתיחת סתימות בלחץ מים, נותן לפעמים מענה מקיף גם לסתימות הקשות ביותר.

  כיצד לחץ המים עובד?

  כוח המים – העיקרון של פתיחת סתימה בלחץ מים הוא פשוט למדי. מתברר שאם משתמשים בהזרמה של מים בלחץ גבוה במיוחד, עוצמתם היא חזקה מאד, ובכוחם להסיר לכלוכים קשים במיוחד, וכל זאת באופן בטוח לחלוטין. לחץ המים הגבוה נותן אם כן מענה גם לסתימות קשות, וגם לחומרים עקשנים במיוחד.

  • כיצד המכשיר עובד? – ברוב המקרים, בכדי לבצע פתיחת סתימות בלחץ מים עושים שימוש בצינורות מיוחדים של ביובית. הצינורות הללו מושחלים פנימה לתוך הצנרת, ולאחר שהם ממוקמים במקום המתאים, מפעילי את הצינור, והמים מתחילים לפעול במלוא העוצמה. תו"כ כך, אנשי המקצוע עוקבים אחרי תהליך פתיחת הצנרת, בכדי לוודא שהעבודה מתבצעת כשורה.
  • למי השירות מתאים? – ברוב המקרים, השירות של פתיחת סתימות בלחץ מים מתאים בעיקר ללקוחות המוסדיים, שכן אלו נוטים לסבול יותר מהרגיל מסתימות קשות יחסית. לרוב, הפתיחה מתבצעת דרך הצנרת שממוקמת בחלק החיצוני ודרך פתחי הביוב שנמצאים ברחוב או במקומות המיועדים לכך. עם זאת, גם לקוחות פרטיים יכולים להשתמש בשירות הנ"ל.

  פתיחת סתימות בלחץ מים – מי מספק את השירות?

  חשוב לציין שלא כל אינסטלטור יכול בהכרח לתפעל את הציוד לפתיחת הסתימות עם לחץ מים גבוה. על כן, חשוב מאד לפנות לעסק שאתם יודעים בוודאות שמתמחה בכך, בכדי שתכלו לקבל את המענה המקיף הנדרש.

  ראו עוד על פתיחת סתימות ביוב כאן >>

  בזכות השירות המקצועי והמסור, זכינו לספק שירות לכמה וכמה מהחברות המובילות במשק הישראלי. נשמח לצרף גם אתכם למעגל לקוחותינו המרוצים.

  שתף

  בעיות עם הצנרת?

  ביובית המקורית – כל הפתרונות במקום אחד!
  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם