בעיות עם הצנרת?

ביובית המקורית – כל הפתרונות במקום אחד!
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  פתיחת סתימות בצנרת

  פתיחת סתימות בצנרת צעד אחר צעד

  נסתמה הצנרת? לטיפול מהיר, מקצועי ומסור התקשרו ליוסי: 054-5449944

  קשה לחשוב על תופעה מרגיזה יותר, מאשר סתימה בצנרת שלכם. תופעה זו יכולה להעיק על כל אדם ועל כל גורם – החל מאדם שסובל מסתימה בצנרת בבית הפרטי שלו, ועד לעסק המשרת מאות אנשים, וכעת צריך להתמודד עם סתימה. על כן, חשוב מאד לפנות לגורם מקצועי אשר יספק לכם שירות מעולה של פתיחת סתימות בצנרת. עם זאת, עולה כמובן השאלה איך בכלל מבצעים את פתיחת הסתימה? להלן כל הצעדים שאנשי המקצוע צריכים לבצע, בכדי להביא אתכם לתוצאות מעולות.

  כך פותחים סתימות קשות ומורכבות

  • איתור המקור – פתיחת סתימות בצנרת מתחילה קודם כל באיתור המקור של הסתימה עצמה. יש להבין גם היכן הסתימה עצמה ממוקמת בצנרת (בכדי לא לפתוח לחינם את כל הצנרת) וגם להבין מה בעצם סותם את הצנרת – האם אלו שומנים, זרדים, שורשים, וכיו"ב.
  • ניקוי בלחץ מים – השלב המרכזי ביותר של פתיחת סתימות בצנרת הוא בניקוי באמצעות לחץ מים גבוה. משחילים פנימה צינורות מיוחדים, אשר מפעילים הזרמה של מים בלחץ גבוה במיוחד. הלחץ הגבוה מאפשר להסיר לכלוכים וחומרים קשים ועקשנים במיוחד אשר גרמו לסתימה. כמו כן, ניתן לשלב חומרים לפתיחת סתימת שיעזרו במלאכה.
  • פינוי גופים גדולים – אם מדובר על חדירה פנימה של שורשים של צמחים, לעתים יש צורך בשירות נוסף של פינוי גופים זרים, בכדי שהסתימה תשתחרר לחלוטין.
  • שאיבה ופינוי – השלב האחרון של פתיחת סתימות בצנרת כול לשאיבה של נוזלים מיותרים שעדיין נותרו בצנרת גם לאחר שהסתימה השתחררה. לאחר מכן, לוקחים את כל הפסולת שנשאבה, ומעבירים אותה לאתרי הטמנה מורשים בארץ, וכך המלאכה מסתיימת.

  מתי מזמינים את השירות?

  שימו לב כי את הפתיחה של הסתימה תאפשר לבצע לא רק כשיש סתימה ברורה. אם אתם שמים לב שהצנרת מתחילה לתפקד פחות טוב, כנראה שמדובר על סתימה בשלביה הראשונים – בשלב זה כדאי למהר ולהזמין את השירות בכדי לפתור את הבעיה כשהיא עוד בחיתוליה.

  עוד על פתיחת סתימות ביוב כאן >>

  בזכות השירות המקצועי והמסור, זכינו לספק את שירותינו עבור כמה מן החברות והארגונים המובילים במשק הישראלי.

  נשמח לספק גם לכם את שירותינו ולצרף גם אתכם למעגל האקסקלוסיבי של לקוחותינו הקבועים והמרוצים.

  עסק שומר שבת

  שתף

  בעיות עם הצנרת?

  ביובית המקורית – כל הפתרונות במקום אחד!
  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   054-5449944 WhatsApp