בעיות עם הצנרת?

ביובית המקורית – כל הפתרונות במקום אחד!
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  צילום קווי ביוב

  צילום קווי ביוב הוא תהליך הכרחי בהמון תקלות שמתרחשות במערכות ביוב. מאחר וקווי הביוב הם תת קרקעיים, חשוכים ומורכבים, צילום קווי הביוב יכול לעזור באיתור התקלה ומציאת פתרון.

  כיצד מתבצע תהליך של צילום קווי ביוב?

  לרוב צילום קווי ביוב מתבצע באמצעות משאית הביובית. לביובית קיים צינור עם מצלמה קטנה המאפשרת את צילום הצנרת.

  מלבד הביובית קיימים גם רובוטים מתקדמים המאפשרים הפעלה מרחוק והצצה פנימה לתוך הצינורות.

  אלו תקלות ניתן למצוא באמצעות צילום קווי ביוב?

  • גדילה של שורשים בביוב
  • סדקים וחורים בצנרות הביוב
  • סתימות שנוצרו כתוצאה מהצטברויות של חומרים שלא מתפרקים במים
  • קריסות של הצנרת במערכות הביוב
  • חלודה "שאוכלת" את הצינורות
  • חפצים שנתקעו בצינורות הביוב

  מתי מבצעים צילום קווי ביוב?

  במקרים בהם קיימות סתימות חוזרות או שלא ניתן לאתר את מקור הסתימה כדאי לבצע צילום קווי ביוב. שימו לב שצילום קווי ביוב הוא תהליך לא זול ולכן כדאי מאוד ואפילו חייב לוודא שאיש המקצוע שאתם לוקחים מקצועי מספיק בשביל להמליץ על צילום קווי ביוב. צילום קווי ביוב הוא "השלב האחרון" בטיפול בסתימה שלא ברור ממה היא נובעת או כשיש סתימות חוזרות שלא מצליחים לפתור אותן. הביובית המקורית בע"מ, היא חברה מקצועית שמספקת שירותי ביובית ועוזרת בפתרון תקלות כמו סתימות היוצרות הצפות, העלאת ריחות לא נעימים ומגוון סיכונים תברואתיים. מאחר והחברה מתעסקת בפתרון תקלות ביוב רבות, היא בעלת ניסיון וניתן לסמוך עליה כאשר היא תמליץ על צילום קווי ביוב בשביל לאתר את מקור הסתימות ובשביל לפתור את הסתימות במערכת הביוב.

  חשוב לזכור

  אופציה נוספת לביצוע צילום קווי ביוב היא לפני רכישת נכס. מאחר ומדובר על הוצאה כספית גבוהה כדאי שנהיה בטוחים שמערכות הביוב והצנרת של הנכס תקינות. באמצעות צילום קווי ביוב למנוע תקלות ביוב או שיפוצים שם הצנרת בעלויות כספיות גבוהות וכמובן שלא לקחנו בחשבון את כאב הראש הכרוך בתהליך. לסיכום אנא בדקו את אנשי המקצוע שלכם, את סוג התקלה והאם היא חוזרת בשביל להחליט באופן סופי האם כדאי לבצע צילום קווי ביוב. לפעמים לפני שנכנסים לתהליך כדאי לקבל חוות דעת שנייה מאיש מקצוע.

  צילום צנרת ביוב

  צילום צנרת ביוב

  בשנים האחרונות כשמתרחשת מערכת גשם אנו נתקלים לא פעם בהצפות חמורות שגורמות לפגיעה ברכוש ולצערנו גם בגוף. למרות שכמויות הגשם שיורדות הן חריגות בגלל ההתחממות הגלובלית, ניתן למזער נזקים ובמקרים מסוימים אפילו למנוע את הנזק על ידי מערכת ביוב תקינה שתדע לנקז את המים בצורה יעילה.

  איך שומרים על צנרת ביוב תקינה?

  ניתן לשמור על מערכת ביוב תקינה על ידי תחזוקה שוטפת וטיפול מידי בתקלות, שחרור סתימות וחידוש חלקי צנרת בלויים או חלודים. אחת הדרכים הנפוצות ביותר לשמירה על צנרת תקינה היא צילום צנרת ביוב. באמצעות צילום צנרת ביוב נוכל להסתכל לתוך הצינורות ולראות האם קיימים חפצים בצנרת העלולים לגרום לסתימה, נוכל לראות האם מתרחשת גדילה של שורשי עצים שהגיעו למערכת הביוב או האם קיימת הצטברות של לכלוך המונעת זרימה תקינה של המים.

  איך צילום צנרת ביוב מתבצעת?

  צילום צנרת ביוב מתבצעת באמצעות מכשירים טכנולוגיים מתקדמים שלהם מחוברת מצלמה באיכות טובה המאפשרת לאנשי המקצוע לבחון את מערכות הביוב ולאתר תקלות או מפגעים פוטנציאלים העלולים לגרום נזק לקווי הביוב. קיימים מכשירי צילום צנרת ביוב שונים, בגדלים שונים ובמידות שונות כך שניתן היום לצלם את כל מערכות הביוב הקיימות ולטפל בכל סוגי התקלות.

  אלו תקלות ניתן לגלות בזמן צילום צנרת ביוב?

  • שברים וסדקים במערכת הביוב
  • איתור חפצים הגורמים לסתימות
  • הימצאות שורשי עצים בביוב
  • בעיות תכנון צנרת שגורמות להצפות

  למי לפנות בשביל צילום צנרת ביוב?

  לרוב החברות המספקות צילום צנרת ביוב הן גם חברות המספקות גם שירותי ביובית, כך  שלרוב שהם יכולים גם לדאוג לפתרון התקלה במערכות הביוב. כאשר פונים לחברה המספקת צילום צנרת ביוב חשוב לבדוק האם יש לה ציוד מתאים לטיפול במערכת הביוב והאם היא בעלת ניסיון ומקצועיות בשביל לטפל בתקלות שימצאו. לחברת הביובית המקורית בע"מ קיים ציוד מתקדם ביותר כך שהיא יכולה לסייע בכל תקלה ובכל בעיה הדורשת טיפול במערכת הביוב. דבר נוסף שחשוב לבדוק הוא האם החברה מספקת גם שירותים משלימים כמו פינוי פסולות או ייעוץ והדרכה, במקרה בו נמצאה תקלה הניתנת למניעה.

  צילום צנרת ביוב

  צילום צנרת ביוב  -בצורה נכונה

  אולי הנושא הפחות נחמד לשוחח עליו, אבל עוד הרבה פחות נחמד להיתקל בו פנים אל פנים, וכנראה שעדיף מכל יהיה למנוע מצבים מעין אלו מראש ממכל שניתן, וזו אולי הבשורה המשמעותית ביותר, זה אכן ניתן. קבלו בברכה את טכניקת צילום צנרת ביוב, יש לה תפקידים מרובים במערכת האינסטלציה, אולם אין ספק שהמשמעותי ביותר הוא יכולתה למנוע סתימות בצנרת הביוב עוד טרם הווצרותן. חברת ביובית המקורית, מחלוצות תחום הטיפול והמניעה המקצועיים במערכות ביוב ואמונה על מערכות מרכזיות בארץ, עירוניות, תעשיתיות ופרטיות כאחד, מציעה ללקוחותיה צילום צנרת ביוב מקצועית ויסודית בעת הצורך, בכדי לפתור בעיות סבוכות בצנרת הביוב, ולמנוע מראש תקלות וסתימות.

  מתי משתמשים בטכניקת צילום צנרת ביוב

  צילום צנרת ביוב היא פעולה שעלותה אינה נמוכה, על כן, באופן כללי משתמשים בה רק בעת הצורך וכאשר אין פתרון טוב יותר. המדובר הוא במערכות ביוב גדולות ומורכבות, במצב שבו קיימות סתימות חוזרות ונשנות במערכת הביוב ואין מצליחים לעלות על מקורה של הבעיה, ועוד. במקרים רבים במסגרת בדק בית טרם קניית נכס מבצעים גם צילום צנרת ביוב כדי לוודא שאיכות האינסטלציה יציבה, לא ישנה יתר על המידה ואינה מועדת לתקלות משמעותיות. חברה מקצועית תדע לייעץ לכם בבדיקה מעמיקה האם יש צורך בפעולת צילום צנרת ביוב יקרה או שמא היא מיותרת וניתן לעלות על הבעיה ולטפל בה ללא הלוגיסטיקה המורכבת הכרוכה בכך.

  איך פועלת המצלמה

  מדובר במצלמה קטנה המוחדרת אל צנרת הביוב ומטיילת לאורכה עד למציאת נקודת התורפה של המערכת. במידה ויש סתימה חוזרת שאין עולים על מקורה, צילום פנימי יוכל לזהות כמו צנתור לב מקצועי את מיקום הסתימה המדויק. במידה ומדובר בבדיקה שגרתית למניעת סתימות, פעולה שחשובה במיוחד במערכות מורכבות ומסועפות, היא תיתן מידע מדויק לגבי מידת יעילות המערכת, נקודות הזקוקות לתחזוקה למניעת סתימה בהמשך כמו למשל שורשים שנסחפו למערכת או מקורות לכלוך אחרים שעשויים עם הזמן להפוך לסתימה, ועוד. מחפשים חברה שתוכל להעניק לכם שירות מקצועי מתחילה ועד הסוף עבור מערכת הביוב? פנו לצינורית ביובית ותקבלו מעטפת מושלמת של שירות ותחזוקה ללא פשרות וללא מתחרים.

  שתף

  בעיות עם הצנרת?

  ביובית המקורית – כל הפתרונות במקום אחד!
  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מהי העלות של צילום ביוב?

   העלויות של צילום ביוב נעות בין 800-2500 ₪ לביצוע צילום הביוב בלבד, ללא תיקון הסתימה. העלויות תלויות בסוג התקלה, במיקום מערכת הביוב ובגודלה.

   מאחר ומדובר בעלויות גבוהות יחסית חשוב לקחת אנשי מקצועי איכותיים כמו חברת הביובית המקורית בע"מ, בשביל שהסתימה אכן תיפטר ולא יהיו הצפות חוזרות.

   האם שכבר קיימת סתימה עדין צריך לבצע צילום ביוב?

   ההחלטה אם לבצע צילום ביוב תהיה של איש המקצוע וחברת שירותי הביובית שתספק את השירות. באופן כללי, ניתן ואף רצוי לבצע צילום ביוב בשביל לטפל בתקלה. באמצעות צילום הביוב נוכל לאתר את מקור הסתימה. בנוסף באמצעות צילום ביוב נוכל לוודא שלא נשארו "שאריות" של מקור הסתימה בצינורות. חברת הביובית המקורית בע"מ, המעניקה שירותי ביובית מקצועיים, תדע לאתר את התקלה ולטפל בה בזריזות וביעילות. היא תדאג לבצע ניקוי של צינורות הביוב בשביל לוודא שהסתימה לא תחזור שנית ובסיום הטיפול תבצע הדרכה והסבר כיצד הסתימה נגמרה וכיצד ניתן למנוע אותה להבא.

   כיצד ניתן לבצע תחזוקה שוטפת של מערכות הביוב?

   באמצעות צילום ביוב כל פרקי זמן מסוימים. צילום הביוב מאפשר לאנשי המקצוע לבחון את מצב הצנרת מבפנים ולאתר תקלות ומפגעים שלא נוכל לראות "מלמעלה". באמצעות צילום הביוב אנשי המקצוע יוכלו לבדוק האם קיימת חסימה של חלק מהצינורות או האם חלק מהצינורות פגומים ויש להם סדקים או חורים. לא צריך להיות מומחה גדול בשביל להבין שאם קיימים חסמים בתור צינורות הביוב, המים לא יצליחו להתנקז בצורה יעילה ובמקרה היותר גרוע המים לא יצליחו להתנקז בכלל.

   באמצעות תחזוקה שוטפת של מערכת הביוב במקומות ציבוריים ובבניינים ניתן יהיה לדאוג לניקוז יעיל של המים גם בחניונים תת קרקעיים.

   צילום ביוב

   בעקבות מערכות הגשמים האחרונות, יצאה לאחרונה הנחיה מעט לא נוחה. ההנחיה מציינת שבימים גשומים כדאי שלא לחנות בחניונים תת קרקעיים עקב הצפות של הגשמים. למרות שהגשמים בזמן האחרון הן תופעה חריגה ניתן היה למנוע חלק מההנחיות על ידי מערכת ביוב תקינה שמתוחזקת באופן שוטף. ההצפות של החניונים התת קרקעיים נגרמות הרבה מאוד פעמים בגלל תחזוקה לא תקינה של צנרת הביוב.

   054-5449944 WhatsApp