בעיות עם הצנרת?

ביובית המקורית – כל הפתרונות במקום אחד!
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


  שאיבת ביוב בהרצליה

  הביוב שלכם נסתם? מפיץ ריחות לא נעימים? הבית מוצף? אנו, ביובית המקורית יוסי גולן – חברה המטפלת בכל בעיות הביוב, כמו שאיבת ביוב בהרצליה, ניקוי שורשים, ניקוי קווי מים, החלפת צנרת, והכל בצורה מקצועית, אמינה, איכותית ובכל רגע נתון.

  לשאיבת ביוב בהרצליה עכשיו חייגו: 072-3204193

  שאיבה, מדוע זהו הכרח?

  הביוב נסתם? פנו עוד היום אל חברת ביובית המקורית יוסי גולן, החברה המובילה בתחומה באזור השרון, ותזכו לשירות אמין, איכותי ומהיר!

  מה היא שאיבה?

  אז מהי באמת שאיבת ביוב? מדובר בצנרות סתומות, יכולות אלה להימצא ברחוב או בבניינים.

  את השאיבה מבצעים באמצעות צינור ומיכל, מהצינור מעבירים את התכולה אליו. את כל זאת עושים באמצעות ביובית, מכשיר יעיל ומהיר.

  הפרדת שומנים

  אם איכות הסביבה חשובה לכם, בהחלט רצוי לבצע הפרדה שומנים. חשוב לדעת כי אותם שומנים מזהמים את הסביבה וגורמים לנזקים, ולכן, קיימים עסקים אשר חייבים לבצע הפרדת שומנים. חברת שאיבות ביוב, היא הכתובת לפנות אליה. את העבודה מבצעים באמצעות משאבה ייעודית.

  ניקוי שורשים

  שורשים בתוך צנרת הביוב, אמנם אינם נראים, אולם איש מקצוע מיומן ידע לזהותם באמצעות מצלמה. חברת שאיבת מים מציעה אנשי מקצוע מיומנים בתחום ניקוי שורשים, כל זאת לאחר איתור הבעיה. שורשים בצנרת הביוב עלולים לגרום לנזקים רבים, חלקם בלתי הפיכים, לכן יש לעשות זאת כמה שיותר מוקדם.

  לכל שירותי הביובית שלנו הקליקו כאן >>

  שטיפת קווי ביוב

  חברת ביובית המקורית יוסי גולן, אשר צברה לעצמה עם השנים לקוחות רבים, עוסקת גם בשטיפת קווי ביוב. יש לטפל בצנרת על דרך שגרה, גם אם נראה שהכל בסדר, ולא להמתין לרגע האחרון. שטיפת קווי ביוב תמנע הצפות, סתימות, כך מבטיחים שהצנרת מטופלת ושמורה.

  פתיחת סתימות ביוב

  סתימת ביוב הינה דבר נפוץ למדיי, ובכל מקום. כאשר הביוב נסתם, קיימת סכנה להצפה שכן המים אינם מחלחלים למטה אלא עולים על גדותיהם ומציפים את השטח. עניין זה מהווה גם מפגע תברואתי. חברת שאיבות מים באמצעות עובדים מקצועיים ומכשור מתקדם, מטפלת באופן יעיל ומהיר גם בבעיות מעין אלה. את הסתימה פותחים באמצעות ביובית.

  לאלו שכונות מגיעים?

  חברת ביובית המקורית יוסי גולן מגיעה לכל אחת ואחת מרחובות הרצליה: הרצליה הירוקה, הרצליה פיתוח, הרצליה הצעירה, שכונת וייצמן, מתחם זרובבל, נווה עמל, נחלת עדה, נוף יום, נווה ישראל, גן רש"ל וכל שאר השכונות בעיר.

  בביובית המקורית יוסי גולן אנו מעניקים שירות יעל ומהיר לתושבי הרצליה ואזור השרון. אנו חברה וותיקה מאד אשר צברנו ניסיון רב במהלך השנים, ומעסיקים עובדים מקצועיים מהשורה הראשונה ועושים הכל על מנת שתקבלו את השירות הטוב ביותר.

  שתף

  בעיות עם הצנרת?

  ביובית המקורית – כל הפתרונות במקום אחד!
  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם