בעיות עם הצנרת?

ביובית המקורית – כל הפתרונות במקום אחד!
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  שאיבת הצפות ביוב בחורף

  הצפות ביוב הן לא דבר של מה בכך. למעשה, הן מהוות מפגע תברואתי של ממש, ופוגעות בצורה ניכרת באיכות החיים ובשגרת החיים. אחד הדברים העוד יותר לא נעימים הוא, הצפות ביוב בחורף, שכן עבודת השאיבה צריכה להתבצע תחת גשמים בלתי פוסקים ובקור מאוד לא נעים. למרות זאת, הצפות ביוב יכולות בהחלט להתרחש בחורף ולפעמים דווקא בחורף, וזאת בגלל מי הגשמים שמציפים את בורות הביוב והבוץ שלפעמים סותם את המעברים.

  מה עושים במקרה של הצפת ביוב בחורף?

  כמובן, שבמקרה כזה יש לפנות לחברה המתמחה בתחום של שאיבת הצפות ביוב בחורף, חברה שיש ברשותה ביובית איכותית ושמעסיקה אנשי מקצוע שהחורף לא מפחיד אותם.

  איך בוחרים חברת שאיבה?

  במקרה של הצפת ביוב שמתרחשת בימות החורף חשוב להתקשר באופן מיידי לחברה המתמחה בתחם של שאיבת הצפות ביוב בחורף. חברה כזאת תהיה זמינה לשירותכם 24 שעות ביממה ו-7 ימים בשבוע, גם בימים הגשומים ביותר. כדי לדעת שאתם בוחרים נכון חשוב לא לסגור עם אף חברה לפני שקיבלתם התייחסות ורשמים לגבי הפרמטרים הבאים:

  • עבודה ברישיון – מומלץ מאוד לעבוד רק עם חברת שאיבה אשר פועלת ברישיון, על מנת שתהיו בטוחים שאתם עובדים עם אנשי מקצוע ועם חברה שעובדת תחת פיקוח, ולא עם חאפרים שרק מנסים להרוויח עוד כמה גרושים מהצד.
  • זמינות למתן שירות – במקרה של הצפות ביוב ובטח ובטח במקרה שבו נדרשת שאיבת הצפות ביוב בחורף, חשוב מאוד שהשאלה השנייה שלכם תהיה אם מפעילי הביובית יכולים להגיע עכשיו. אחרי הכול, אתם צריכים לקבל שירות מיידי כדי למגר את המפגע התברואתי כמה שיותר מהר. גם אם אתם מדברים עם נציגי החברה הטובה ביותר, זה לא ממש יעזור לכם אם נציגיה אומרים לכם שהם יוכלו להגיע רק בשבוע הבא…
  • קיומה של ביובית – חשוב מאוד לעבוד עם חברה אשר ברשותה ביובית חדישה ומוכנה לשימוש, אשר תוכל לבצע שאיבה של ההצפה ביעילות ובמהירות.

  לצפייה בכל שירותי הביובית שאנו מספקים הקליקו כאן >>

  ביובית יוסי גולן – לשירותכם בכל עונות השנה

  ביובית יוסי גולן מתמחה בתחום של שאיבת הצפות ביוב, בחורף ובכל עונות השנה. ברשות החברה ביובית חדישה ומתקדמת, המתאימה לשאיבת הצפות בכל סדר גודל ומופעלת על ידי מפעילים מוסמכים ומנוסים בלבד.

  אז אם אתם ניצבים מול הצפת ביוב ומחפשים מענה מיידי ואיכותי – חייגו 054-5449944 כבר נגיע אליכם.

  שתף

  בעיות עם הצנרת?

  ביובית המקורית – כל הפתרונות במקום אחד!
  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   054-5449944 WhatsApp