בעיות עם הצנרת?

ביובית המקורית – כל הפתרונות במקום אחד!
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


  שטיפת קווי ביוב – שומרים על הצנרת

  האם אתם מודעים לכך שאת הטיפול בצנרת שלכם יש לבצע לא רק כאשר יש תקלה, אלא גם יש עניין שנקרא תחזוקה שוטפת? רובנו רגילים לחשוב על הצנרת שלנו בתור משהו קבוע ומובן מאליו, שכלל לא דורש את ההתייחסות שלנו. מתי כן נתפנה לטפל בה? אך ורק כאשר נזהה שיש בה תקלה חמורה. אלא שתקלות בצנרת ידרשו מכם טיפולים רדיקליים למדי, שגם יהיו יקרים יחסית, יהיו כרוכים באי נעימות, ואתם גם תספגו נזק מסוים – כמו למשל הצפה של הביוב כלפי מעלה, חוסר תפקוד של מכשירים בתחום האינסטלציה, ועוד. לכן, מומלץ לבצע מבעוד מעוד שטיפת קווי ביוב לתפעול שוטף של הצנרת שלכם.

  כל היתרונות שבשטיפת קווי ביוב

  • טיפול בסתימת קטנות – הטיפול של שטיפת קווי ביוב יעיל מאד בכל מה שנוגע להסרת סתימות קטנות יחסית שנמצאות רק בשלבים הראשונים שלהן. כל צנרת עלולה לספוג מעת לעת חומרים שיגרמו לה להיסתם. אולם לא מדובר על משהו שקורה ביום אחד – אלא על תהליך איטי שיכול להימשך שבועות ואף חודשים או שנים. בשטיפה קבועה, מסירים את הסתימות ההתחלתיות הללו במהירות.
  • הסרת שורשים – שטיפת קווי ביוב היא שיטה יעילה מאד גם למניעת הצטברות של שורשי צמחים בתוך הצנרת שלכם. שורשים יכולים לחדור לתוך הצרת, לגדול ואז לחסום אותה או להרוס אותה ולגרום לפיצוצים. שטיפה קבועה של הצנרת שלכם בלחץ מים גבוה, תהרוס את השורשים הללו עוד כשהם בתחילת דרכם והם אינם חזקים וגדולים – וכך תוכלו למנוע אסון של ממש.
  • תפעול שוטף זול יותר – כדאי לזכור שבשורה התחתונה, שטיפת קווי ביוב מהווה טיפול זול יותר מאשר שאיבות ביוב או טיפול בפיצוצים בצנרת. את השירות אתם מזמינים בזמן שנח לכם, כשהעלויות הן נמוכות יותר, ואתם יכולים לקבל שירות ברמה גבוהה.

  הפתרון הטוב והמקיף ביותר

  השטיפה הקבועה של קווי הביוב, בתדירות אשר אתם תקבעו, מהווה שירות מנצח, מונע תקלות לאורך זמן, ומאפשר לכם לשמור על איכות חיים גבוהה במיוחד לאורך זמן!

  התקשרו אלינו עוד היום (מלבד בשבת) ונשמח לעמוד לרשותכם!

  שתף

  בעיות עם הצנרת?

  ביובית המקורית – כל הפתרונות במקום אחד!
  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם