בעיות עם הצנרת?

ביובית המקורית – כל הפתרונות במקום אחד!
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  בור ספיגה

  שאיבת בור ספיגה

  בור הביוב עולה על גדותיו? זה הזמן לקרוא למומחים לשאיבת בורות ספיגה שיצילו את המצב!

  חברת ביובית המקורית יוסי גולן בע"מ מתמחה במתן פתרונות מגוונים לבעיות ביוב שונות עבור בתים פרטיים, בניינים משותפים ומוסדות תעשייתיים.

  מהו בור ספיגה?

  בור ספיגה הוא בור הנכרה באדמה, על מנת להזרים אליו מי שפכים או ביוב לשם סילוקם, בצורה של חלחול אל הקרקע.

  למי יש בור ספיגה?

  בור ספיגה מגיע בתצורה הביתית והתעשייתית. בור ספיגה ביתי מתייחס בדרך כלל למושבים, קיבוצים, כפרים ויישובים קטנים שלא מחוברים למערכת הביוב כמו בעיר, ולכן אין להם דרך אחרת להיפתר מהביוב שלהם, אלא להזרים אותו לבור ספיגה מיוחד שאוגר את הביוב בצורה מבוקרת.בור ספיגה תעשייתי, כשמו כן הוא, משמש לסילוק שפכים ממפעלים תעשייתיים.

  מהו בור רקב?

  בור הרקב, הנקרא גם בור ספטינג , פותח כחלק ממערכת בור הספיגה, על מנת ללכוד את החומרים המוצקים שמגיעים עם מי הביוב, טרם הגעתם לבור הספיגה, ומטרתו לספוג את הנוזלים בלבד. באופן זה, ניתן למנוע את סתימת בור הספיגה.

  שאיבת בור ספיגה

  מפגע תברואתי? יש מה לעשות!

  כאמור, בור הספיגה מזרים בסופו של דבר את הביוב אל הקרקע, ועצם העובדה שמי השופכין, הזבל והביוב מחלחלים לקרקע מהווה בעיה. הדבר נובע מכך שהחומרים לא מפרים את הקרקע, אלא מזיקים לה ואף מזהמים אותה, ובנוסף לא ניתן למחזר את המים לשימוש בחקלאות. יתרה מכן, בור הרקב שאמור למנוע את הגעת המוצקים לאזור קליטת הנוזלים, לא פותר את הבעיה בשלמותה, מאחר ובאיזשהו שלב הבור מתמלא ויש לרוקנו. וכאן אנחנו נכנסים! אנחנו נדאג לשאוב את בור הספיגה ובור הרקב שלכם בזמן, כך שלא יגרמו נזק לקרקע ולא יהוו מפגע תברואתי בשכונה שלכם.

  ביובית לשאיבת בור ספיגה

  הפתרון הוא פשוט. שלב ראשון, צריך לנשום עמוק (לא מאדי הריח של הביוב), להירגע ולהרים אלינו טלפון. אנחנו נגיד עם ציוד הביובית, משאית מיוחדת עם מכלית ענק וצינור שאיבה, שנחבר ישירות לבור הספיגה שלכם במטרה לשאוב את הבור ולרוקנו.

  היתרונות בפניה אל חברת ביובית המקורית יוסי גולן:

  • שאיבת בורות ספיגה.
  • שירותי ביובית מקצועיים.
  • שירות מהיר ומקצועי.
  • צוות מנוסה מאז 1977.

  עדיין לא בטוחים כיצד לפעול?

  חייגו עכשיו ונשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי בנושא הטיפול בבורות ספיגה.

  054-5449944

  התקשרו אלינו עוד היום (מלבד בשבת) ונשמח לעמוד לרשותכם!

  שתף

  בעיות עם הצנרת?

  ביובית המקורית – כל הפתרונות במקום אחד!
  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   שאיבת בור ספיגה – ביובית יוסי גולן

   כחלק מהמאבק בזיהום הסביבתי וההתחממות הגלובלית יותר ויותר מדינות מערביות החליטו להפסיק עם השימוש של בור ספיגה להשלכת שפכים מאזורים מאוכלסים. כיום השימוש של בור ספיגה הוא בעיקר לשימוש תעשייתי של מפעלים המשליכים את הפסולת והשפכים של המפעל בתהליכי הייצור. על מנת למנוע זיהום של הקרקע יש לבצע שאיבה של בור ספיגה כל פרק זמן בשביל שהשפכים לא יחלחלו לקרקע ויזהמו את הסביבה.

   מהו תקפקידו של בור ספיגה?

   בור ספיגה הוא מן בור עמוק בתוך האדמה, דמוי באר ישן, אליו שופכים ומאחסנים שפכים ופסולת. הבור הוא אינו מכיל תחתית בנויה ואטומה כך שהשפכים יכולים לחלחל לתוך האדמה ובעצם לזהם את הקרקע ומי התהום. לפיכך ניתן להשתמש בבור ספיגה באזורים מאוד ספציפיים שלא קרובים לנחלים, מי תהום ואזורים קרובים לאדמה חקלאית.

   מהו השימוש של בור ספיגה?

   בעבר היו משתמשים בבורות הספיגה כמתקני שירותים בחצרות של בתי מגורים. בשנת 1992, כאשר התפתחה מודעת לזיהום הסביבתי המדינה שקבעה שיותר לא ניתן להשתמש בבורות ספיגה בבתי מגורים חדשים שיבנו. ההחלטה צמצמה את כמות הבורות ואת הסיכוי לזיהום אך כיום עדין משתמשים בבורות הספיגה עבור פסולת נוזלית ושפכים של מפעלים תעשייתיים. מאחר ועלויות פינוי השפכים יחסית גבוהות ומאחר והשלכת פסולת היא תהליך כמעט יום-יומי, המפעלים התעשייתיים משתמשים בבור הספיגה כתחנת ביניים לוגיסטית בין המפעל לאזור מורשה להשלכת פסולת.

   בשביל שמפעל תעשייתי ישתמש בבור הספיגה לאחסון הפסולת והשפכים שלו, על המפעל לקבל היתר מהמשרד להגנת הסביבה מאחר ולרוב בחומרים כימיים מזיקים ורעילים שעלולים לפגוע בקרקע ולגרום לזיהום.

   כיצד מתבצע תהליך שאיבת בור ספיגה?

   מאחר ומלכתחילה השימוש בבור הספיגה הוא מעט בעייתי כי יש לו נטייה לזיהום הסביבה והקרקע, שאיבת בורות ספיגה צריכה להתבצע רק על ידי חברה מקצועית כמו הביובית המקורית בע"מ. אנשי המקצוע שיטפלו בתהליך שאיבת בורות ספיגה צריכים להיות בעלי ניסיון ועם מקצועיות רבה על מנת שלא לגרום נזק וזיהום לקרקע בזמן השאיבה. לאחר שהבור מתמלא את השפכים בתוכו, יש להשליך רק לאזור שמוכר על ידי המשרד להגנת הסביבה ושאושר על ידו.

   054-5449944 WhatsApp