בעיות עם הצנרת?

ביובית המקורית – כל הפתרונות במקום אחד!
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


  החלפת צנרת ביוב

  נראה לכם שגם אתם זקוקים לשירותי החלפת צנרת ביוב במקום מגוריכם?

  צרו איתנו קשר עוד היום באמצעות הטלפון שמספרו 054-5449944

  ונדאג לשלוח את אנשי השירות המקצועיים שלנו יחד עם ביובית חדשנית היישר אל נקודת הקריאה שלכם!

  אנו בביובית המקורית יוסי גולן מתמחים בשירותי ביוב מתקדמים, החל משאיבת הצפות, שחרור סתימות וניקוז מערכות ביוב ועד למקרים קיצוניים של החלפת צנרת ביוב. החלפת צנרת בביוב שלכם לא נעשית בכל שבוע או שבועיים ונדרשים תנאים קיצוניים להזדקקות לשירות מורכב ומשמעותי זה. במאמר זה, נסביר מדוע ומתי נזדקק לשירות זה.

  כיצד מתבצעת החלפת הצנרת?

  שנם שני מקרים מרכזיים שבהם נזדקק לשירותי החלפה של צנרת ביוב: בלאי וחדירת שורשים לתוך הצנרת. בשני המקרים, צינורות הביוב ניזוקים ומתרחשת נזילה של נוזלי הביוב אל שטח האדמה שבו הביוב מונח. במקרים של נזילת ביוב יש חשש להצפה, ריחות לא נעימים, הרס של יסודות, וכמובן הרס פני השטח והקרקע.

  בכל מקרה של נזילת ביוב, יש לדאוג לטיפול מיידי ואיכותי, שכן נזילה קטנה יכולה להחמיר מהר מאוד לנזילה חמורה, אשר הטיפול בה יהיה מורכב הרבה יותר.

  באילו מקרים נזדקק לשירותי החלפת צנרת ביוב?

  צנרת ביוב מונחת בעומק של מטר עד כמה מטרים בתוך האדמה. לכל מבנה יש ביוב בעל אופי אחר, אך ברוב המקרים תידרש חפירה מסביב לצינורות הביוב הקיימים, הוצאתם החוצה והחלפת הצנרת בצנרת חדשה. לכל פרויקט יש את משך העבודה שלו ואת הסיבוכים הצפויים שלו, אך העיקרון הוא דומה. לפני שמתבצעת ההחלפה בפועל אנו נביא אליכם לשטח את איש המקצוע המתאים לביצוע האבחון, שיקרא את תוואי השטח, יבין את מקור התקלה ויספק לכם את התשובות המתאימות לכל השאלות שלכם בנושא.

  לאחר ביצוע האבחון הראשוני, ניתן לפתוח קריאה והזמנה של פרויקט ההחלפה של הצנרת שלכם. אנו משתדלים לספק את השירות שלנו בהקדם האפשרי מתוך הבנה שנזילות ביוב, חדירה של שורשים או בלאי טבעי של הצנרת שלכם מהווים סכנה ממשית לקרקע ולמבנים ומפגע תברואתי מסוכן שאין לדחות את הטיפול בו.

  ראו עוד על פתיחת סתימות ביוב – כאן >>

  שתף

  בעיות עם הצנרת?

  ביובית המקורית – כל הפתרונות במקום אחד!
  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם