בעיות עם הצנרת?

ביובית המקורית – כל הפתרונות במקום אחד!
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  החלפת צנרת ביוב

  נראה לכם שגם אתם זקוקים לשירותי החלפת צנרת ביוב במקום מגוריכם?

  צרו איתנו קשר עוד היום באמצעות הטלפון שמספרו 054-5449944

  ונדאג לשלוח את אנשי השירות המקצועיים שלנו יחד עם ביובית חדשנית היישר אל נקודת הקריאה שלכם!

  אנו בביובית המקורית יוסי גולן מתמחים בשירותי ביוב מתקדמים, החל משאיבת הצפות, שחרור סתימות וניקוז מערכות ביוב ועד למקרים קיצוניים של החלפת צנרת ביוב. החלפת צנרת בביוב שלכם לא נעשית בכל שבוע או שבועיים ונדרשים תנאים קיצוניים להזדקקות לשירות מורכב ומשמעותי זה. במאמר זה, נסביר מדוע ומתי נזדקק לשירות זה.

  צנרת ביוב

  כיצד מתבצעת החלפת הצנרת?

  שנם שני מקרים מרכזיים שבהם נזדקק לשירותי החלפה של צנרת ביוב: בלאי וחדירת שורשים לתוך הצנרת. בשני המקרים, צינורות הביוב ניזוקים ומתרחשת נזילה של נוזלי הביוב אל שטח האדמה שבו הביוב מונח. במקרים של נזילת ביוב יש חשש להצפה, ריחות לא נעימים, הרס של יסודות, וכמובן הרס פני השטח והקרקע.

  בכל מקרה של נזילת ביוב, יש לדאוג לטיפול מיידי ואיכותי, שכן נזילה קטנה יכולה להחמיר מהר מאוד לנזילה חמורה, אשר הטיפול בה יהיה מורכב הרבה יותר.

  באילו מקרים נזדקק לשירותי החלפת צנרת ביוב?

  צנרת ביוב מונחת בעומק של מטר עד כמה מטרים בתוך האדמה. לכל מבנה יש ביוב בעל אופי אחר, אך ברוב המקרים תידרש חפירה מסביב לצינורות הביוב הקיימים, הוצאתם החוצה והחלפת הצנרת בצנרת חדשה. לכל פרויקט יש את משך העבודה שלו ואת הסיבוכים הצפויים שלו, אך העיקרון הוא דומה. לפני שמתבצעת ההחלפה בפועל אנו נביא אליכם לשטח את איש המקצוע המתאים לביצוע האבחון, שיקרא את תוואי השטח, יבין את מקור התקלה ויספק לכם את התשובות המתאימות לכל השאלות שלכם בנושא.

  לאחר ביצוע האבחון הראשוני, ניתן לפתוח קריאה והזמנה של פרויקט ההחלפה של הצנרת שלכם. אנו משתדלים לספק את השירות שלנו בהקדם האפשרי מתוך הבנה שנזילות ביוב, חדירה של שורשים או בלאי טבעי של הצנרת שלכם מהווים סכנה ממשית לקרקע ולמבנים ומפגע תברואתי מסוכן שאין לדחות את הטיפול בו.

  החלפת צנרת ביוב

  החלפת צנרת ביוב – כל הסיבות

  לכולם זה קורה פעם בכמה שנים, מתעורר צורך לבצע החלפת צנרת ביוב בבניין, במפעל או בבית הפרטי. צנרת ביוב היא מוצר פגיע ובעיקר סובל מיושן. למרות ההשקעה המרובה בתחום, עדיין לא נמצא הפתרון שיציל את המצב ויגן על המערכת המועדת לפורענות. החומרים המזוהמים שעוברים דרכה באופן קבע אינם תורמים למצב ובאופן כזה או אחר פוגעים בחוסנם של הצינורות, וכל זה מלבד פסולת קשה שמצטברת על הדפנות, חורצת בהם ומזיקה באופן כללי. החלפת צנרת ביוב מבוצעת במצב אין ברירה, כאשר לא נותר עוד מה להציל בצנרת הקיימת. לעיתים תבוצע עבודת שיקום לצנרת הקיימת, הכוללת החלפת חלקים שונים לאורך הצנרת, ולעיתים החלפת המערכת כולה. פרויקטים כאלו מבוצעים על ידי חברת ביובית צינורית בשימת לב מיוחדת על ידי אנשי צוות מהמומחים והמנוסים ביותר, כדי לוודא שהיא נעשית על הצד הטוב ביותר.

  מצבי חירום- החלפת צנרת ביוב

  אחת הפעולות המורכבות ביותר בעבודות הביוב היא החלפת צנרת ביוב. גם העלות הגבוהה שנלווית אליה אינה קורצת לבעלי הצנרת. לכן חשוב להתייעץ עם איש מקצוע האם ניתן לפתור את הבעיה באופן אחר, או שאין מוצא מלבד החלפה כוללת של המערכת. גם לאחר ייעוץ מקצועי חשוב ביותר לבחור בחברה בעלת שם בתחום הצנרת ובמיוחד- חברה שלוקחת אחריות מלאה על עבודות המבוצעות על ידה. כך תוכלו לוודא שהצנרת החדשה שהותקנה לכם שווה יותר מזו שסיימה את תפקידה.

  כיצד מחליפים צנרת ביוב

  צנרת הביוב כידוע ממוקמת מחת למרצפות ולשכבות נוספות בקרקעית השטח, לכן יהיה צורך להרים את המרצפות, שלא אמורות להיוותר בשלמותן בתהליך, להעמיק עוד, לקדוח, להחליף חלקים שלמים ואגב כך להשבית את מערכת הביוב באופן חלקי או מלא, למקום את הצנרת החדשה באופן מדויק ובשיפועים נכונים כדי לאפשר מסע יעיל במערכת, ולקבע את כל העבודה ביציקת בטון. כעת אפשר להחזיר את החול, וכמובן את המרצפות. זה אכן מסורבל ביותר, אולם במקרים של סתימות חוזרות ונשנות הנגרמות ממערכת ישנה, חלודה או בלתי שמישה מסיבות אחרות, החלפת צנרת ביוב מחזירה את הבית לחיים תקינים. חושבים שאתם זקוקים להחלפת צנרת ביוב? זה הזמן להתייעץ עם המומחים שלנו בטלפון או באתר, אנחנו זמינים לכם תמיד.

  ראו עוד על פתיחת סתימות ביוב – כאן >>

  שתף

  בעיות עם הצנרת?

  ביובית המקורית – כל הפתרונות במקום אחד!
  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם