בעיות עם הצנרת?

ביובית המקורית – כל הפתרונות במקום אחד!
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מפריד שומנים

  מהו מפריד שומנים?

  זקוקים לשירות של הפרדת שומנים לאיכות הסביבה? צרו עמנו קשר, לפני שמיכל השומנים יעלה על גדותיו.

  חברת ביובית המקורית יוסי גולן מתמחה בפינוי בורות רקב לאתרי הטמנה מורשים. אנו נבצע את העבודה במהירות ונאפשר לכם המשך עבודה שקטה בעסק.

  שומנים הינם מזהמים סביבתיים ידועים ונוכחותם במי הביוב המוזרמים אל מערכות הטיהור המחוזיות מכבידה רבות על המערכת, מסבה נזק רב ומזהמת. על מנת להימנע מכך חלה חובה על עסקים מסוימים להשתמש במתקן הקרוי מפריד שומנים, המסוגל להפריד בין השומן/שמן למים ולרכז אותו בבור רקב ייעודי עד לשאיבתו. להלן כל המידע בנושא זה.

  להזמנת שירות מותאם לצרכים שלכם חייגו: 054-5449944

  מי משתמש במפריד שומנים?

  המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות קבעו כי חלק בלתי נפרד מרישוי עסקים שונים יכלול את נוכחותו של מפריד שומנים תקין התואם לכמויות השפכים המוזרמות אליו, כחלק מרכזי מהשמירה על איכות הסביבה ובריאות הציבור. במבני מגורים אין חובה להשתמש באלמנט זה אך הדבר הינו מחויב לגבי עסקים ש-"מייצרים" פסולת ביוב עשירה בשומן או שמנים. כך למשל ניתן למצוא מפרידי שומנים למסעדות, בתי מלון, מפעלי תרופות ומזון, ואף למוסך או תחנת דלק. זהות השומנים משתנה בין "יצרן" פסולת שומנית זה לאחר, אך עיקר החשש של מקבלי ההחלטות הוא מפני דלקים, דטרגנטים, צבעים על בסיס שמן ועוד.

  כיצד עובד מפריד השומן?

  כולנו יודעים כי שמן ומים לא מתערבבים והשמן צף על פני המים. כל מפריד שומנים פועל על פי עקרון פיזיקאלי זה ועל סמך אלמנט הזמן. מי הביוב היוצאים מבית העסק מוזרמים אל בור רקב ייעודי, בו למים ולשמן יש די זמן על מנת להיפרד זה מזה. בבור עצמו מותקנת משאבה מיוחדת אשר שואבת את פני השטח של המים (השומנים למעשה) אל מיכל ייעודי הממתין לפינוי. לאחר שאיבת השומן, ניתן להזרים את מי הביוב שנותרו אל מערכת הביוב הראשית, אם ניתן היתר לכך.

  כיצד מפנים את השומן מבור הרקב?

  את בורות הרקב המכילים ביוב שמנים יש לרוקן על בסיס קבוע וזאת על מנת למנוע את הפסקות העבודה של בית העסק מחשש להצפה. את הריקון מבצעים אנשי מקצוע המשתמשים בביובית ייעודית, שמסוגלת לשאוב בעוצמה אדירה את כל תכולת הבור ולהעבירה אל מקום פינוי מוכרז ומוכר בחוק. מפריד שמנים, אם כן, הינו האלמנט שמבצע את ההפרדה בין המים לשמן והביובית מטרתה היא סילוק השמנים בפועל.

  חברת ביובית המקורית יוסי גולן בע"מ מתמחה בשאיבת בורות רקב והפרדת שומנים לאיכות הסביבה מכל הסוגים על בסיס קבוע או מזדמן. החברה עושה שימוש במיטב האמצעים הקיימים כיום בתחום ומעניקה שירותי מיידי ויחס אישי לכל בעיה שצצה.

  לקבלת פרטים נוספים צרו עימנו קשר במספר 054-5449944 ונשמח לעמוד לשירותכם.

  התקשרו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם! (לא כולל שבת)

  לכל שירותי שאיבת הביוב שלנו הקליקו כאן >>

  שתף

  כאן תופיע כותרת לורם איפסום

  • שבעגט ליבם סולגק. בראיט ולחת צורק מונחף, בגורמי מגמש. תרבנך וסתעד לכנו סתשם השמה - לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס. צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי סחטיר בלובק. תצטנפל בלינדו למרקל אס לכימפו, דול, צוט ומעיוט - לפתיעם ברשג - ולתיעם גדדיש. קוויז דומור ליאמום
  • בראיט ולחת צורק מונחף, בגורמי מגמש. תרבנך וסתעד לכנו סתשם השמה - לתכי מורגם בורק?
  גולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ בעריר גק ליץ, נולום ארווס סאפיאן - פוסיליס קוויס, אקווזמן קוואזי • אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק - וענוף לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי נולום ארווס סאפיאן - פוסיליס קוויס, אקווזמןסחטיר בלובק. תצטנפל בלינדו למרקל אס לכימפו, דול, צוט ומעיוט
  • ולתיעם גדדיש. קוויז דומור ליאמום בלינך רוגצה. לפמעט מוסן מנת. נולום ארווס סאפיאן - פוסיליס קוויס, אקווזמן קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק - וענוף
  • ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק וענוף לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק.

  בעיות עם הצנרת?

  ביובית המקורית – כל הפתרונות במקום אחד!
  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   054-5449944 WhatsApp