בעיות עם הצנרת?

ביובית המקורית – כל הפתרונות במקום אחד!
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  שאיבת ביוב

  שאיבת ביוב מקצועית ומהירה – יוסי גולן

  סובלים מסתימות בביוב? מעוניינים בפתרון יעיל ומהיר עבור בעיות בצנרת? חברת ביובית המקורית יוסי גולן מתמחה בשאיבות ביוב ומקפידה על מתן שירות מהיר, איכותי וזמין לכל סוגי הלקוחות.

  לשאיבת ביוב מקצועית חייגו: 054-5449944

  שאיבת ביוב – לכם את כל הסיבות לפנות לחברתנו:

  • ניסיון רב שנים.
  • צוות מיומן ומוביל.
  • ביוביות מתקדמות ויעילות.
  • רישיון לפינוי פסולת לאתר מורשה.
  • חברה ששומרת על איכות הסביבה.

  מהו שירות שאיבות ביוב?

  הביטוי שאיבות ביוב שגור למדי בלשון הדיבור, אך למה בדיוק הכוונה? ובכן, מדובר בפעולה מחויבת כאשר נוצרות סתימות בצנרת המרכזית של בניין או אפילו ברחוב. בכדי לפתוח את הסתימה, מכניסים צינור מיוחד, המחובר למכל ענק, ואותו הצינור מבצע שאיבה בלחץ גבוה ביותר. המכשיר שמבצע את שאיבת הביוב מכונה ביובית, והוא למעשה מעביר את הלכלוך שגרם לסתימה מהצנרת אל המכל של הביובית. לאחר מכן, יש לפנות את תכולת המכל לאתר מורשה במטרה למנוע זיהום של הסביבה.

  איכות השירות חשובה לכם?

  חברת ביובית המקורית יוסי גולן מספקת שירותי שאיבת ביוב עבור עיריות וועדי בתים, ומקפידה על הגעה מהירה ליעד. מעבר לזאת, החברה בעלת רישיון של פינוי פסולת לאתרים מורשים, וחשוב לה לשמור על איכות הסביבה. פינוי תכולת ביובית באזור לא מורשה יוצר הפרעת נוף וחמור מכך, עלול ליצור זיהום של המים, האוויר והאדמה ובכך לפגוע בבריאות הציבור.

  ביצוע של שאיבות ביוב הינה פעולה שגרתית למדי, שכן סתימות נוצרות בצנרת בדרך קבע. אנו מעמידים לרשותכם את השירותים המקצועיים שלנוו, וזמינים עבורכם תמיד. המטרה שלנו היא לשמור על איכות החיים שלכם ולהבטיח עבורכם סביבה נקייה ואוויר טוב לנשימה. אנו מגייסים את כל הידע ואת כל הניסיון שלנו על מנת לשרת אתכם טוב יותר.

  שתף

  בעיות עם הצנרת?

  ביובית המקורית – כל הפתרונות במקום אחד!
  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   שאיבת ביוב בדחיפות

   אם אתם גרים בבניין וסובלים פעם אחר פעם מסתימות שונות או שהביוב החיצוני בבניין עולה על גדותיו, זה הזמן לשאיבת ביוב מקצועית!

   סתימות בצנרת הן דבר שכיח שקורות כמעט בכל בית מגורים. בעוד שלעיתים קרובות מדובר באירוע נקודתי בדירה ספציפית וניתן לטפל ע"י ביקור פשוט של אינסטלטור או טיפול עצמאי של בעל הנכס. כאשר הסתימה בצנרת חוזרת ולא נפתרת, ייתכן שמקור הבעיה היא דווקא בצנרת של הבניין ולא של הדירה הספציפית.

   איך אפשר לדעת שמדובר על סתימה בצנרת של הבניין?

   אם קיים ריח חריף מהצנרת, וקיימות סתימות חוזרות אצל מספר דירות בבניין או שהביוב עולה על גדותיו ככל הנראה שמדובר על סתימה בצנרת של הבניין. אם אכן זה המקרה- לא רק אתם תסבלו מהריח ואי הנוחות אלא כל הדיירים.

   לפתרון הבעיה ועד הבית צריך לפנות לחברה המספקת שירותי שאיבת ביוב כך שהצנרת תוכל לזרום בקלות. החברה צריכה לדאוג לפינוי של מקור הסתימה והשלכת הפסולת לאתר מתאים שאושר על ידי המשרד להגנת הסביבה.

   איך מתבצעת שאיבת הביוב?

   לביוב מכניסים צינור רחב המפעיל לחץ ושואב את הפסולת שנמצאת בביוב. הפסולת מועברת אל מכולה גדולה המכילה את כל הלכלוך שגורם לסתימות לחזור פעם אחר פעם.

   לאחר השאיבה על בעל המקצוע צריך לוודא שהוא איתר את מקור התקלה ואת הסיבה לסתימות החוזרות. את הלכלוך יש לפנות לאזור שמוכר על ידי המשרד להגנת הסביבה על מנת שלא יתפתחו זיהומים ומחלות.

   מה חשוב לשאול לפני שמזמינים חברה הנותנת שירות של שאיבת ביוב?

   • האם מדובר על חברה מקצועית שיש לה צוות מיומן ובעל ניסיון לטיפול בתקלה
   • תוך כמה זמן החברה יכולה לטפל בתקלה ולפתור את הסתימות החוזרות או הצפת הביוב
   • האם לחברה קיים רישיון מהמשרד להגנת הסביבה לפינוי הפסולת
    שימו לב- חשוב מאוד לבדוק אם לבעל המקצוע קיים רישיון לפינוי הפסולות. ללא רישיון מתאים לפינוי הפסולות אתם עלולים לקבל קנס כספי.

   מומלץ להשתמש בשירותים של הביובית המקורית בע"מ אשר מקפידים על איכות הסביבה ומתן שירות מהיר זריז ומקצועי שיוכלו להעניק פתרון לבעיות הצנרת שלכם.

   שאיבת בורות ביוב

   בורות ביוב מיועדים להשלכת שפכים של בניינים שאינם מחוברים למערכות הביוב העירוניות, או למפעלים שמעוניינים להפריד בין סוגי שפכים שונים כמו שפכים תעשייתיים לעומת שפכי ביוב רגיל. בשביל להימנע מנזק בריאותי עקב זיהומים שעלולים להיווצר בבור הביוב יש לשאוב את הבור בכל פרק זמן ולהשליך את השפכים למקום שמאושר על ידי המשרד להגנת הסביבה להשלכת פסולת.

   איפה קיימים בורות הביוב?

   במדינת ישראל קיימים בורות ביוב בעיקר במושבים וכפרים המאוכלסים בכמות קטנה יחסית של משפחות או בבתים ישנים עם מערכות ניקוז ותשתיות ביוב וניקוז ישנות. חשוב לציין שמדובר בשיטה מיושנת שפוגעת באדמה ובסביבה ולכן השכיחות שלהם קטנה עם הזמן. מה שגם המדינה הוציאה בשנת 1992 תקנות שקובעות על איסור הקמת בורות כפתרון למערכת הביוב.

   אלו נזקים בריאותיים יכולים להיגרם ללא שאיבת בורות ביוב?

   • סתימות- ללא שאיבה של הבורות יכולה להצטבר פסולת רבה אשר תגרום לסתימות וכתוצאה מכך להצפה של מי הביוב.
   • זיהום סביבתי- השפכים עלולים לחלחל לקרקע ולגרום לזיהום של מי התיהום ותת הקרקע.
   • זיהום בריאותי- השפכים מכילים מזיקים רבים והם מסוכנים לבריאות הציבור.

   האם קיימת אכיפה בטיפול בבורות הביוב ובשמירה על הגנת הסביבה?

   קיימות תקנות לאכיפה אך בגלל מחסור בכח אדם, כמעט ואין כלל אכיפה. זוהי אחריות של אנשי השירות ומפעילי הביובית לעבוד בהתאם לחוק ולדאוג לשמור עלינו ועל סביבתנו. לכן חשוב מאוד לוודא שאנשי שהשירות שאנו בוחרים בשביל לשאוב את בורות הביוב, יעבדו על פי החוק ובהתאם לנהלי השפכים שהמדינה קבעה.

   איך מבצעים שאיבה של בורות הביוב?

   בשביל לשאוב את הבורות משתמשים בביובית. הביובית היא מכלית עם צינור לחץ רחב המאפשרת לרוקן את הבורות ולמנוע זיהום תחלואתי או הצפה של השפכים מחוץ לבור.

   במקרים בהם צריך לבצע שאיבת בורות ביוב ממפעלים כימיים להשתמש בשירותים של אנשי מקצועי שיודעים ומכירים את הנהלים של המשרד להגנת הסביבה ויודעים כיצד ואיך לרוקן את השפכים ואיך מתנהלים עם חומרים מסוכנים. כחלק משירותיה של הביובית המקורית בע"מ היא דואגת לבצע שאיבת בורות ביוב בצורה יעילה וזריזה ודואגת לעבודות תחזוקה בשביל מניעת סתימות עתידיות.

   054-5449944 WhatsApp