בעיות עם הצנרת?

ביובית המקורית – כל הפתרונות במקום אחד!
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  שירותי ביובית

  תנו לניסיון שלנו לעבוד בשבילכם

  להזמנת שירותי ביובית חייגו: 054-5449944

  שירותי ביובית מאז ומתמיד היו סבוכים ומורכבים כשצופים בהם מהצד והאדם הפשוט יכול להירתע מהזמנת ביובית ולהיעזר בפעילות שלה, אבל כשקרואים למקצוענים כמו אצלנו בביובית יוסי גולן בע"מ אין לכם ממה לחשוש. אין חכם כבעל הניסיון והניסיון באמת אומר הכול,

  שירותי ביובית במחירים משתלמים

  משנת 1997 אנחנו עובדים בתחום מערכת הביוב הנסתרת והגלויה ומספקים שירות מגוון באדיבות לכל הלקוחות ובמקצועיות שאין כמותה באף מקום אחר. כל אחד מקבל את היחס האישי שלו וכל בעיה תיפתר ביסודיות ובאמינות עם הסברים ללקוח, על תהליך הפעולה כל דרכי העבודה, על דרכי מניעת בעיות וכמובן ליווי לאורך כל הדרך.

  מספר הלקוחות שלנו גדל מידי שנה וגם אתם יכולים להצטרף למעגל ההצלחה שכבר כולל מערכות ביוב שלמות של ערים רבות במרכז הארץ מתל אביב ועד אזור השרון, מפעלים רבים ומוכרים ולקוחות פרטיים שיצאו מרוצים.

  אלו שירותי ביובית תקבלו אצלינו?

  • בין השירותים שהלקוח יכול לקבל ניתן למצוא שירותי חירום כמו פתיחת סתימת ביוב ועד איתור בעיות שגרתי. לקוחות רבים מוצאים את עצמם עם סתימות רבות ולכן אנו מגיעים במהירות כדי לאתר את הסתימות האפשריות במערכת הביוב, לבדוק מה בדיוק הבעיה ולפתור אותה על הצד הטוב ביותר. יותר מכך, אנו נספר לכם הלקוחות כיצד קרתה הבעיה, האם משהו לא התנהל כשורה בתחזוקת מערכת הביוב ונדריך אתכם כיצד להימנע מסתימות בהמשך.
  • פתיחת הסתימות יכולה להתבצע באמצעות מגוון שיטות כאשר פתיחה על ידי ביובית מתבצעת במהירות וביעילות. צוות בליווי ביובית יגיע כדי לפתוח כל צינור בכל גודל בעזרת זרם מים חזק ועוצמתי במינימום זמן ומקסימום יעילות.
  • במידה ויש לכם הצפה בביוב והמים כבר גולשים החוצה, אין מנוס מהזמנת ביובית. אנחנו בביובית יוסי גולן בע"מ מבצעים שאיבות ביוב מידי יום וכל לקוח מקבל טיפול אישי ומהיר בהתאם להיקף הבעיה שמטרידה אותו. במהלך הטיפול במערכת הביוב ניתן גם להוציא שורשים שחדרו למערכת הביוב בלי לגרום נזק נוסף.
  • חלק מהעבודה הנאמנה שאנחנו מבצעים לחברות, מפעלים ועיריות שונות, ניתן גם לקבל שירותי פינוי פסולת מכל אתר שרק תרצו. אם יש לכם מפעל ואתם רוצים שהפסולת שנערמת מידי יום תפונה בסוף כל יום עבודה, אנחנו נעשה את זה בשבילכם.

  שירותי ביובית -המלצות

  למרות כל החלומות אודות מכשור כימי או פטנט אחר שיציל אותנו מהעניין הכל כך בלתי נסבל הזה, מערכות הביוב עדיין איתנו ולא עושה רושם שהן מתכוונות לפנות מקום לסביבה נעימה יותר, לפחות בעתיד הקרוב. העובדה המעציבה הזו מחייבת אותנו להכיר לעומק את הצרכים הפשוטים והמורכבים יותר של מערכת הביוב, ויחד עימם את הפתרונות שיש לעולם הטכנולוגי להציע להם, ויש הרבה כאלו. חברת ביובית המקורית היא מן החלוצות בתחום, וכבר עשורים שהיא עוסקת במתן שירותי מקצועיים למערכות הביוב הגדולות בארץ. יחד עם המקצועיות והוותק שאי אפשר לספספס, החברה משקיעה את מירב המשאבים במכשור וטכנולוגיה מהחדישים בעולם, ומצויידת במילה האחרונה של פתרונות הביוב השונות. שירותי ביובית הניתנים על ידי חברת ביובית המקורית הם המלאים והמדויקים ביותר בתחום, ושואבים אליהם לקוחות פרטיים וציבוריים מכל קצוות הארץ.

  מי נדרש לסיוע שירותי ביובית

  היות ומערכות הביוב הפכו למרכזיות ומנותבות למערכת העירונית הכללית מתחת למערכת הכבישים המקומית, מרבית שירותי האינסטלציה הכלליים כיום מבוצעים על ידי האגף האחראי על הנושא במערכת הפיקוח העירונית. כך יוצא שהעיקריות המשתמשות במערכות שירותי ביובית הם העיריות השונות, אשר רבות מהן מרכיבות את מעגל הלקוחות הוותיק והאיכותי של ביובית המקורית. יחד עם זאת, ישנם עדיין מערכות ביתיות שנדרשות לעיתים לעזרת שירותי ביובית, כמו למשל מערכות שאיבה המותקנות בקומות המינוס בבניינים, מערכות ביוב של רבי קומות ומגדלים הזקוקים לתחזוקה שוטפת בגלל הטכנולוגיה החדשה המאפיינת את מרבית מערכות הביוב המורכבות של המבנים הגבוהים, מערכות ביוב ושאיבה של מפעלים ומבני תעשייה שונים, לרבות בורות שאיבה לחומרים שונים, ועוד.

  תחזוקת ביובית

  עם המעבר לרבי קומות ומבני ענק יותר ויותר מתפשט הנוהל של שכירת שירותי ביובית לתחזוקה קבועה. מערכת הניקוז של מבנים גדולים היא סבוכה ומורכבת הרבה יותר מזו של הבניינים הישנים, וחשוב לשמור על בדיקה קבועה מפעם לפעם, שאיבה במידת הצורך, טיפול בנזקים קטנים שעלולים להצטבר ולהתפרץ בהמשך, ואחריות שוטפת על מצב הביוב בבניין. זקוקים לשירותי ביובית? מחפשים חברת תחזוקה למערכת הביוב? ביובית המקורית לשירותכם בכל זמן ובכם מצב. צרו קשר בטלפון או באתר עם הצוות שלנו.

  ביובית יוסי גולן בע"מ: כי השירות עושה את ההבדל

  אז אם אתם צריכים צוות ביובית מיומן, אל תהססו, תוכלו ליצור עמנו קשר מתי שרק תרצו ונהיה לשירותכם לכל ייעוץ ולכל בעיה, אנחנו בביובית יוסי גולן בע"מ נשמח לעזור ולסייע בכל הבעיות השונות, פנו אלינו עוד היום לבירורים ומידע נוסף: 054-5449944

  לכל השירותים שלנו הקליקו כאן >>

  שתף

  בעיות עם הצנרת?

  ביובית המקורית – כל הפתרונות במקום אחד!
  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   שירותי ביובית – ביובית יוסי וגולן בע"מ

   ביובית היא סוג של משאית עם מיכל ולה קיים צינור שאיבה עם קוטר רחב ומצלמה בקצה. הביובית מאפשרת לאתר ולצלם תקלות במערכת הביוב ובכך מאפשרת טיפול בתקלות במערכות ביוב גדולות או בטיפול בבעיות במערכות ביוב שלא נפתרו באמצעות ביקור של אינסטלטור.

   לרוב, בבית פרטי ניתן יהיה להסתפק בביקור אינסטלטור בשביל פתרון תקלות במערכת הביוב אך במקרים בהם מדובר על תקלות חוזרות שלא נפתרות או במקרים של מפעלים ועיריות, נצטרך את שירותיה של הביובית.

   באלו מקרים נצטרך שירותי ביובית?

   • טיפול בהצפות
   • ניקוי של מערכות ביוב גדולות בשביל תחזוקה שוטפת
   • סתימות בביוב ופינוי פסולות
   • לא ניתן לאתר את התקלה וצריך בחינה מעמיקה יותר
   • במקרים בהם מערכות הביוב נמצאות במקומות "פחות נוחים" כמו חניונים תת קרקעיים
   • ניקוי של שורשי עצים הגורמים לסתימות
   • שאיבות שומן

   איך לבחור שירותי ביובית משתלמים

   רוב תקלות הביוב הן תקלות הדורשות טיפול מידי ולכן נצטרך לפנות לספק שירותי ביובית מקצועי, שידע גם לאתר את התקלה וגם להעניק פתרון יעיל ומיידי. לכן הצעד הראשון של בחירת הספק הוא שלב קריטי. ניסיון ומקצועיות הם אלו שיוביל לאיתור הבעיה ולאחר מכן לפתרונה.

   חשוב מאוד לציין מראש בפני איש המקצוע את המיקום של מערכות הביוב מאחר והוא יצטרך להתאים את גודל הביובית למיקום הצנרת. הביוביות מגיעות בגדלים שונים ולכן בשביל הטיפול בתקלה היא צריכה להיות בגודל מתאים ושלא יהיו קשיים בדרכי הגישה בגלל גודל המיכלית.

   בנוסף, נרצה כמובן שהספק יתנהל בצורה אחראית תוך כדי שמירה על איכות הסביבה ויעמוד בתקנים של המשרד להגנת הסביבה. את השפכים והפסולות ממערכות הביוב ניתן לרוקן רק במקום שאושר על ידי המשרד להגנת הסביבה. השלכת הפסולות במקומות לא מורשים זו עבירה על החוק וסיכון של אזרחים לחלות במחלות.

   חשוב לזכור

   הביובית המקורית בע"מ המספקת שירותי ביובית עונה על כל הדרישות ומספקת שירות מקצועי ואמין עד לפתרון הבעיה. חשוב גם להוסיף שמלבד מציאת פתרון הביובית המקורית בע"מ ידאגו לייעץ, לאבחן ולהדריך על הסיבה שבגללה התקלה התחשה, זאת בשביל שניתן יהיה למנוע את התקלה בפעם הבאה.

   054-5449944 WhatsApp