בעיות עם הצנרת?

ביובית המקורית – כל הפתרונות במקום אחד!
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


  שירותי ביובית

  תנו לניסיון שלנו לעבוד בשבילכם

  להזמנת שירותי ביובית חייגו: 054-5449944

  שירותי ביובית מאז ומתמיד היו סבוכים ומורכבים כשצופים בהם מהצד והאדם הפשוט יכול להירתע מהזמנת ביובית ולהיעזר בפעילות שלה, אבל כשקרואים למקצוענים כמו אצלנו בביובית יוסי גולן בע"מ אין לכם ממה לחשוש. אין חכם כבעל הניסיון והניסיון באמת אומר הכול,

  שירותי ביובית במחירים משתלמים

  משנת 1997 אנחנו עובדים בתחום מערכת הביוב הנסתרת והגלויה ומספקים שירות מגוון באדיבות לכל הלקוחות ובמקצועיות שאין כמותה באף מקום אחר. כל אחד מקבל את היחס האישי שלו וכל בעיה תיפתר ביסודיות ובאמינות עם הסברים ללקוח, על תהליך הפעולה כל דרכי העבודה, על דרכי מניעת בעיות וכמובן ליווי לאורך כל הדרך.

  מספר הלקוחות שלנו גדל מידי שנה וגם אתם יכולים להצטרף למעגל ההצלחה שכבר כולל מערכות ביוב שלמות של ערים רבות במרכז הארץ מתל אביב ועד אזור השרון, מפעלים רבים ומוכרים ולקוחות פרטיים שיצאו מרוצים.

  אלו שירותי ביובית תקבלו אצלינו?

  • בין השירותים שהלקוח יכול לקבל ניתן למצוא שירותי חירום כמו פתיחת סתימת ביוב ועד איתור בעיות שגרתי. לקוחות רבים מוצאים את עצמם עם סתימות רבות ולכן אנו מגיעים במהירות כדי לאתר את הסתימות האפשריות במערכת הביוב, לבדוק מה בדיוק הבעיה ולפתור אותה על הצד הטוב ביותר. יותר מכך, אנו נספר לכם הלקוחות כיצד קרתה הבעיה, האם משהו לא התנהל כשורה בתחזוקת מערכת הביוב ונדריך אתכם כיצד להימנע מסתימות בהמשך.
  • פתיחת הסתימות יכולה להתבצע באמצעות מגוון שיטות כאשר פתיחה על ידי ביובית מתבצעת במהירות וביעילות. צוות בליווי ביובית יגיע כדי לפתוח כל צינור בכל גודל בעזרת זרם מים חזק ועוצמתי במינימום זמן ומקסימום יעילות.
  • במידה ויש לכם הצפה בביוב והמים כבר גולשים החוצה, אין מנוס מהזמנת ביובית. אנחנו בביובית יוסי גולן בע"מ מבצעים שאיבות ביוב מידי יום וכל לקוח מקבל טיפול אישי ומהיר בהתאם להיקף הבעיה שמטרידה אותו. במהלך הטיפול במערכת הביוב ניתן גם להוציא שורשים שחדרו למערכת הביוב בלי לגרום נזק נוסף.
  • חלק מהעבודה הנאמנה שאנחנו מבצעים לחברות, מפעלים ועיריות שונות, ניתן גם לקבל שירותי פינוי פסולת מכל אתר שרק תרצו. אם יש לכם מפעל ואתם רוצים שהפסולת שנערמת מידי יום תפונה בסוף כל יום עבודה, אנחנו נעשה את זה בשבילכם.

  ביובית יוסי גולן בע"מ: כי השירות עושה את ההבדל

  אז אם אתם צריכים צוות ביובית מיומן, אל תהססו, תוכלו ליצור עמנו קשר מתי שרק תרצו ונהיה לשירותכם לכל ייעוץ ולכל בעיה, אנחנו בביובית יוסי גולן בע"מ נשמח לעזור ולסייע בכל הבעיות השונות, פנו אלינו עוד היום לבירורים ומידע נוסף: 054-5449944

  לכל השירותים שלנו הקליקו כאן >>

  שתף

  בעיות עם הצנרת?

  ביובית המקורית – כל הפתרונות במקום אחד!
  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


   שירותי ביובית – ביובית יוסי וגולן בע"מ

   ביובית היא סוג של משאית עם מיכל ולה קיים צינור שאיבה עם קוטר רחב ומצלמה בקצה. הביובית מאפשרת לאתר ולצלם תקלות במערכת הביוב ובכך מאפשרת טיפול בתקלות במערכות ביוב גדולות או בטיפול בבעיות במערכות ביוב שלא נפתרו באמצעות ביקור של אינסטלטור.

   לרוב, בבית פרטי ניתן יהיה להסתפק בביקור אינסטלטור בשביל פתרון תקלות במערכת הביוב אך במקרים בהם מדובר על תקלות חוזרות שלא נפתרות או במקרים של מפעלים ועיריות, נצטרך את שירותיה של הביובית.

   באלו מקרים נצטרך שירותי ביובית?

   • טיפול בהצפות
   • ניקוי של מערכות ביוב גדולות בשביל תחזוקה שוטפת
   • סתימות בביוב ופינוי פסולות
   • לא ניתן לאתר את התקלה וצריך בחינה מעמיקה יותר
   • במקרים בהם מערכות הביוב נמצאות במקומות "פחות נוחים" כמו חניונים תת קרקעיים
   • ניקוי של שורשי עצים הגורמים לסתימות
   • שאיבות שומן

   איך לבחור שירותי ביובית משתלמים

   רוב תקלות הביוב הן תקלות הדורשות טיפול מידי ולכן נצטרך לפנות לספק שירותי ביובית מקצועי, שידע גם לאתר את התקלה וגם להעניק פתרון יעיל ומיידי. לכן הצעד הראשון של בחירת הספק הוא שלב קריטי. ניסיון ומקצועיות הם אלו שיוביל לאיתור הבעיה ולאחר מכן לפתרונה.

   חשוב מאוד לציין מראש בפני איש המקצוע את המיקום של מערכות הביוב מאחר והוא יצטרך להתאים את גודל הביובית למיקום הצנרת. הביוביות מגיעות בגדלים שונים ולכן בשביל הטיפול בתקלה היא צריכה להיות בגודל מתאים ושלא יהיו קשיים בדרכי הגישה בגלל גודל המיכלית.

   בנוסף, נרצה כמובן שהספק יתנהל בצורה אחראית תוך כדי שמירה על איכות הסביבה ויעמוד בתקנים של המשרד להגנת הסביבה. את השפכים והפסולות ממערכות הביוב ניתן לרוקן רק במקום שאושר על ידי המשרד להגנת הסביבה. השלכת הפסולות במקומות לא מורשים זו עבירה על החוק וסיכון של אזרחים לחלות במחלות.

   חשוב לזכור

   הביובית המקורית בע"מ המספקת שירותי ביובית עונה על כל הדרישות ומספקת שירות מקצועי ואמין עד לפתרון הבעיה. חשוב גם להוסיף שמלבד מציאת פתרון הביובית המקורית בע"מ ידאגו לייעץ, לאבחן ולהדריך על הסיבה שבגללה התקלה התחשה, זאת בשביל שניתן יהיה למנוע את התקלה בפעם הבאה.